kazı devamında çıkan horosan taşlar 12 metrede gönderdiğim taş lar kapak halinde çıkt

deli firat

DOĞACI
Oyoyoy helal olsun adamlardaki azim kıskandırır insanı hiç bir emare yok bir çubuk tespiti ile 12mt inmişler bizim ekip iki mt garanti yerler için on dereden su getirir bütün samimiyetimle söylüyorum helal olsun ekip iyi kas yapmıştır

psh

Bilgili Üye
Nasil bir yorum istiyorsunuz bilemedim. O denli duzenli (50cm araliklarla) bir katman calismasini boyle fakir fukara icin hayrina kimse yapmaz. Horasan cok farkli birsey, arkadasin horasan diye tabir ettigi yapi tabakali killikirecli guncel kaya olusumu.
ozaman ne bekleniyor burda hocam?

R00T

Profesyonel
Co Admin
Abiciğim daha evvelde dedim doğala devam ediyorsunuz.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Kinamaniza gerek yok tabiki usulüne göre tekrar gömüldüler okadar kazi oluyor kepçeler ne mezarlari talan ediyor
ne iskeletler yeryüzüne çikip kayboluyor resimde gösterdik diye tepkiye sebep yok hayirli işler
eyvallah adamsınız
varsın başkaları göstersin siz yine de göstermeyin etik değil

legal35

Member
doğalda çalışıyosunuz. emeklerinize yazık , uğraşmayın acilen son verin derim

R00T

Profesyonel
Co Admin
Bu işi yapan adamda korku olmamalı.

Cemov

Aktif Üye
Zengin sarayda fakir barakada yaşar. Zenginin düğününde ölümünde şaşalı olur. Zengin düğününde ölümünde de kendi gibi zenginleri görmek ister. Bu mantıkla bak olaya fakir mezarı altına zengin gomulurmu hiç. Buna ne ailesi nede örf adeti izin verir. Daha fazla kendini yorma güzel bir macera de geç gitsin.