Kazı yaparken toprak altından kurbağa çıktı nedir ?

the escape

Member
Bu olay daha önce orduda başımıza geldi, eğer kurbağalar yerinden ayrilmiyosa girişin ustundesiniz manevi destek ile bu sorunu cozebilirsiniz şayet kurbagalar gitmisse pek üstüne düşmeyin

çaylak2

Member
beş buçuk metrede bir tane büyük birtane küçük kurbağa çıkmıştı. Yalnız bir evin altını yanı ahirda zemin betondu. Toprak olsa kurbağa kazar içine girer. Yalnız betonu bu kurbağalar nasıl parçalayıp içinde yaşabilir. [mention=7906]nik[/mention] [mention=5984]kristof34[/mention] ustam bu bekonu hakkında bilgiler verebilir misiniz ?
bence orasi tilsimli bu site de tilsim li olan yerlerde yilan karinca kurbaga cikar diye forumda okumustum

SelçuK

DogacıyıZ
Tılsım ve Çin olayı sağlam hocasiz olmaz

Alaattin

Üye
Bende bir ara sahit olmustum 7 metreden kure icinden kurbag cikmisti.iki gun yanimda arabada gezdirdim.renkleri degisti sonra dereye biraktim.bu konuyuda acmistim ama unuttum nerdeydi

D

deniz_efe

Misafir
Toprak altından çok derinlerden kurbağa çıkması anormal bir durum değildir.
Bazen kurbağaların toplu halde çıkması durumunda olay tılsımlı olduğuna yorulabiliyor.
Bu durumda tavsiye edilen yöntem;
" kurbağalar toplanıp bir çuvala doldurulur, çuvalın ağzı sıkıca bağlanır.
Kurbağaların çıktığı yerden 40 adım uzakta çuval güvenli bir yere konur,
ertesi gün gidilip çuval kontrol edilir " şeklindeydi.
Birisi deneyip sonucu burada paylaşırsa biz de gerçekliğini test etmiş oluruz !!!
:72:

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kurbağalar genelde sıcak iklimli bölgelerde dere kenarları nehir kenarlarında yaşarlar.sadece karada yaşayan suya girmeyen kurbağalarda vardır. Kurbağaların bazıları da ağaçlarda yaşarlar.bazı türlerde yer altında yaşarlar toprağı kazarak yerin altına girerler ve orada yaşamlarını sürdürürler. Alintidir...
evet hades40 kerdeşimiz doğruder sihirle ve cinlerle alakasi yok olsaydi çarpilir di tamamen doğal bir olaydir.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bende bir ara sahit olmustum 7 metreden kure icinden kurbag cikmisti.iki gun yanimda arabada gezdirdim.renkleri degisti sonra dereye biraktim.bu konuyuda acmistim ama unuttum nerdeydi
s.a.ustam kurbağlar çok sayda ise çok da derinde ise büyük hazinelerin bulndüğu yerlerdeise ancak üyle olur.
üyle bir varlik çikinca 3 defa ellah in adile burayi terket dersin erhangi bir varliksa hemen gider.varlik değilse gitmez.
Saygilar.

Alaattin

Üye
s.a.ustam kurbağlar çok sayda ise çok da derinde ise büyük hazinelerin bulndüğu yerlerdeise ancak üyle olur.
üyle bir varlik çikinca 3 defa ellah in adile burayi terket dersin erhangi bir varliksa hemen gider.varlik değilse gitmez.
Saygilar.
Hatim indirdi hoca gene gitmedi

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çok yakinda sabir edin bu tür konulari kükünde haledecek ve yer yüzünde (ellah tan bşka) kimselere muhçac ülmayacaksiniz.
Saygilar.

murattı1

Yeni Üye
kazı yaparken altın rengi kırmızı kenatlı kelebek çıktı gece kaçtı ve sabah aynı kelebek yine kaçtı mezar içi boş kelebege ne yapmak lazım

Pablo Escobar

Yeni Üye
aynen @banjer53 üstadıma katılıyorum kurbaga 24 saat içersinde yakalanmazsa bir daha o yerden ne hayır gelir ne de para bildiğim kadarıyla tılsımı çözmeniz lazım bir takım yolları var bunun