Kazı yaparken yakalanmanin cezası

Fmd

Yeni Üye
Elde kazma kürek dağda gece kazı yaparken yakalanmanin cezası nedir ?

odin

Editör
yanimizda çam varsa çam dikiyoruz desek bolgeyi agaclandiriyoruz felan kahkaha

Modesk

Yeni Üye
Hiç bir şey olmaz ben yakalandım dedektör ve bir ton malzeme jandarma ekiplerince el konuldu kahramanlık yaptılar sözde herneyse 1 senedir mahkeme mahkeme dolaşıyorum başka bişey olduğu yok bu arada dip not geciyim sit alanında yakalandım

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Elde kazma kürek dağda gece kazı yaparken yakalanmanin cezası nedir ?
arkadaşım mmümkünse gündüz çalışın, bir gözcünüz olsun, bunları bilmeniz lazım, aletlerle yakalnmamaya özen gösterin, tehlike sezince saklayın malzemeyi, gömün yana çalı içine falan kaybedin gitsin, gitmeden önce arge yapın, plan yapın yoksa sonuç malum

mayhem

Co Admin
Co Admin
3 sefer yakalandığınızda sıkıntı ceza ve hapis cezası mümkün . en fazla 2 sefer yüzüğümü düşürdüm onu arıyorum diye bilirsin yani :D

Apollon01

Moderatör
Moderatör
3 sefer yakalandığınızda sıkıntı ceza ve hapis cezası mümkün . en fazla 2 sefer yüzüğümü düşürdüm onu arıyorum diye bilirsin yani :D
mayhem ustam iyi fikir ben gerçekten yüzüğümü kaybettim, her yerde ararrım o zaman, çubukdaki kullandiğim yüzük gitti :72:

sef_er

Operatör
Ayrica mahkemeleri değişik ve hatta uzak sehirlere vererek sizi surundururler, is yaşantı nizi ve aile huzurunuzu bozarlar, birsey olmaz demeee