kelebek işareti ve haç

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bölgede çökme olmuş baktığı yerdede benim fikrim çoktan işi bitmiş buranın . Uğraşmayın derim fakat kale ve yaşantı alanında cihazla gezebilirsiniz müsaitse tabi .

beowulf

Yeni Üye
tavrın yanlış senden resim isteme nedeni sana daha iyi yardım etmektir konuya gelek

kelebek cicek kalp gibi işaretler kadını temsil eder

dönem soygunu yemişmidir cubukla boşluk ve metal tespiti yaparsın belli olur bulman gereken üç tane oda olacak birinde kızın kendi lahti olacak diyer oda mazeme odası on oda hizmetkerların odası derinlik okadar basit deyil altta tarlada düzlükte taş öbekleri olacak üç tane ortadakinden girişin var
anıtın ön dibinde 3 tane dib dibe taş var

10 metre önünde üçgen şeklinde dizilmiş 5 er metre arayla 3 taş var

bu taşların her biri en az 200 kg

anıtın arkasındada 3 tane taş var dib dibe
lakin cöken kısm anıtın batı cephesi
cöken yerin 1 metre yanında kuş burnu çalısı var.

çöken bir oda max derinlik kaç metredir tahminen
teşekkür ederim

beowulf

Yeni Üye
Bölgede çökme olmuş baktığı yerdede benim fikrim çoktan işi bitmiş buranın . Uğraşmayın derim fakat kale ve yaşantı alanında cihazla gezebilirsiniz müsaitse tabi .
çökme yapan yer uzaktan belli oluyor 3x3 gibi bişey 50 60 cm inme yapmıs
cöken yerde kısmen ot bitmiyor.
bu bölgede alanen acılmış hiç bi mezar yok soygun izide yok vadi içinde gizlenmiş bakir biyer tabi umut dünyası.

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Dediğim gibi benim fikrim bu yönde tespitleri yap cihaz konturolü cubuk kullanmayı biliyorsan yada az çok çzmüşsün işi havalarda ısındı seviyorsan bu işi yoklarsın ne kaybedersin kısmetinde varsa ayağına takılır zaten .

beowulf

Yeni Üye
Dediğim gibi benim fikrim bu yönde tespitleri yap cihaz konturolü cubuk kullanmayı biliyorsan yada az çok çzmüşsün işi havalarda ısındı seviyorsan bu işi yoklarsın ne kaybedersin kısmetinde varsa ayağına takılır zaten .
ordakı bayanı gören tek benım suan acıkcası ben keşfettim
kadının karnı kabarık işaret var üçgen oyma gibi v gibi bakınca hamile gibi duruyor ama emin degilim
birisi buna müjde olabılır kadını kır felan dedı ne derece dogrudur?
resim olarak yapılmış silüet olarak duruyor.

anıtın kısmen cogu yeri siyah renkli yanık gibi yine baska birisinin dedigine göre domuz yagıyla yaglandıgını söylediler anlamı ne olabilir ne için yaglanır?
poseidon2023