Kendi arazim bir uygarliğin yaşadiği alan çikti. Bilgisizim yardim gerekiyor

Katun

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Arazi kendime ait 1200 dönüm. Arazime bazı arkadaşlar geldi ve çok fazla Kaya mezarının olduğunu söylediler bence ciddiye almadım. Fakat Almanya’da arkeolog bir arkadaşım var ona bazı fotoğraflar gönderdim oda atlayıp Türkiye’ye geldi. Kral mezarlarının ve çok fazla Kaya mezarının olduğunu hatta yürümeye bile yer olmadığını dile getirdi. Çok fazla işaret mevcut ama bana söylediği 20 metre kadar kazılması gerektiği. Size asıl sormak istediğim burası dağlık bir alan kepçe girmesi mümkün değil ben burasını nasıl değerlendirebilirim? Gerçekten bu konular hakkında 0 bilgiye sahibim.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Merhaba arkadaşlar. Arazi kendime ait 1200 dönüm. Arazime bazı arkadaşlar geldi ve çok fazla Kaya mezarının olduğunu söylediler bence ciddiye almadım. Fakat Almanya’da arkeolog bir arkadaşım var ona bazı fotoğraflar gönderdim oda atlayıp Türkiye’ye geldi. Kral mezarlarının ve çok fazla Kaya mezarının olduğunu hatta yürümeye bile yer olmadığını dile getirdi. Çok fazla işaret mevcut ama bana söylediği 20 metre kadar kazılması gerektiği. Size asıl sormak istediğim burası dağlık bir alan kepçe girmesi mümkün değil ben burasını nasıl değerlendirebilirim? Gerçekten bu konular hakkında 0 bilgiye sahibim.
Kardes yok oyle bisey umut tacirligine maruz kalma.tarim isi yap...ilerleyen sayfalarda gorusuruz.

Katun

Yeni Üye
Almanya’dan gelen arkeolog arkadaşım sadece bana anlatıp gitti yani aslında kimse benden bir talepte bulunmadıki. Ben size bazı fotoğraflar atayım bakın

Katun

Yeni Üye
Resim nasıl paylaşılır bulamadım. Yeni ilan açıyorum o şekilde bakın lütfen

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Katun kardeşim işaretlerin varsa yükle..kayalik alan varsa fotolandir . Zirve varsa fotolandir ... in aşağıya dere boyu dikkat çekici 1 şey varsa fotolandir .. rastgelsin

Katun

Yeni Üye
Kendi arazim bir uygarliğin yaşadiği şehir çikti

Merhaba arkadaşlar. Arazi kendime ait 1200 dönüm. Arazime bazı arkadaşlar geldi ve çok fazla Kaya mezarının olduğunu söylediler bence ciddiye almadım. Fakat Almanya’da arkeolog bir arkadaşım var ona bazı fotoğraflar gönderdim oda atlayıp Türkiye’ye geldi. Kral mezarlarının ve çok fazla Kaya mezarının olduğunu hatta yürümeye bile yer olmadığını dile getirdi. Çok fazla işaret mevcut ama bana söylediği 20 metre kadar kazılması gerektiği. Size asıl sormak istediğim burası dağlık bir alan kepçe girmesi mümkün değil ben burasını nasıl değerlendirebilirim? Gerçekten bu konular hakkında 0 bilgiye sahibim.​

Katun

Yeni Üye
Burada nasıl paylaşacağımı bulamadım o yüzden yeni bir anket açıp orda birkaç tane paylaştım. Aslında ben yerden Eminim sadece nasıl yol izlemem gerektiğini bilmiyorum. Siz bakın fotolara ordan konuşalım

Katun

Yeni Üye
Sanırım yardım edecek kimse yok burada

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sanırım yardım edecek kimse yok burada
Az sabret kardeşim herkes iste çalışıyor veya yoldadır.... yardim etmez olurmuyuz hiç.... başka fotolarda varsa yükle...genis alanı gören ... nereye bakman gereken yerler söylenir...acele etme ..

The Thing

C*
Süper Moderatör
Almayadan gelen arkeolog arkadaşın sana noktayı verdimi tam olarak.