Kendi çalışmam.site izlenerek yapılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daywalker0123

Engellendi
Arkadaşların bildiği yerler ve çoğu onaylı.en alttaki ufak oda sonra küçük tünel ve büyük oda seklindedir.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Usta adres tespiti yer ifşası. Talebi merakı olmaz kimsenin yanlız... . Asıl konu bu program tezini açıkla. Yada tarif et.. surfer.. filtre. Görüntü bindirme. Gibi nice konu açılmış 9..10.sayfa hep havada kalmış.. Fıss. Çıkmış. Buda onlardan birimi. Yoksa üyeleri aydınlatacak. Fikrinmş. . var. Lütfen. Söylermisin bu benim kendi görüşümdür.

die23

Member
Uydudan mi nerden bu görüntüler cihazdan mi

daywalker0123

Engellendi
Arkadaşlar ben yeni öğrendim ama burasını açan arkadaş.şuan bende deneme asamasindayim.ha nezaman ki ven acarım ozaman söylerim.isteyen inanır isteyen inanmaz.ben sadece ola ni yaziyorum

daywalker0123

Engellendi
Usta ben.kimsenin hayalleriyle oynamam yada yer ifşası için uğraşmam.emin ol bunu kanıtlayayım sıkıntı yok.video çeker yayinlarim.ama burada 168 sayfa konuşulmuş bir konu ve kimseyi isinden gücünden edip buna yönlendirmek istemem.ve kimsenin hakkına da girmek istemem.anlayışınız için temler.sadece paylaştım .bu konuyu.burada ustalar var eminim birkez daha açılacaktır.benim takip ettiğim 168 sayfa 2 yıl önceki mevzu.güncel olması benim.acimdanda iyi olur

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ama iki sene önceki teknoloji ve tecrübeler değişmiş gelişmiş olamazmı.yeni gündemler olsa. Keşifler icatlar olsa oh be şu cubuktan on santim den gazozkapaanı. zor goren. Makina ardan daha iyi bir yontem ustunde calısılsa daha ıyı olmazmı.emeklerın karşılığını tatmın edecek icatlar olsa. peh. dedirtecek kadar... Biz bunların peşindeyiz. Kimse dağda bayırda börtü böcük. içinde riske girip keyfine gezmiyor.. Sen ben her üye kazansın kalkınsın ki kalkındıralım

saftilki

Moderatör
Moderatör
zaten forumda bu tür konuların işlenmemesi yönünde karar alındı konun kapanabilir,
iç açıcı şeyler söylemek isterdim ama öyle işte,

öte yandan koordinatların görünüyor onları sansürle,

şu iş yoğunluğunu bi atlatayım sana videolu anlatım yapayım, ama bunu yakın zamanda bekleme,
sırada tatil var, gözlerimi çok aşırı yordum bende

mayhem

Co Admin
Co Admin
Senin açından iyi olmaz . şimdi sen kordinatları yaz bakalım uyuşucakmı birde işi bilenler baksın sonuç ne çıkıcak . Şimdi bunun neresi iyi öğrenen kişiler sonuca ulaşamadı tıkandı kaldılar bir yerde bizde isteriz bir şeyler olsun kısıtlamayalım fakat bu konular sorun ve sıkıntı içerdiği için sürekli kapatıyoruz . Uzun zamandır açan olmuyordu başka bildiğiniz ilerletdiğiniz durum varsa konuya ekleyin az tartışın ilerleme varmı bakalım olmadı kapatırız diyeceğim ama artık kapatma yok insanları kandırmanın manası yok doğru'da tekdir her üye kendi yazdıklarından sorumludur . ben şuan açtım bukonuyu yerle uğraşınca eklerim real resimleri demek artık bu konu için geçerlimi sizce . bende merak etdim bilgisi olan paylaşsın eski sistem aynı konular işlenicekse ne yapalım kapatalım derim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...