Kendi çalışmam.site izlenerek yapılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saftilki

Moderatör
Moderatör
sonuca ulaşma demiyelim tabirine ama ilerleme var, matarial yönünden hala çok eksiğimiz var yani kendi adıma,
yeraltı yapıları yavaş yavaş oturuyor,

amma velakin artık bende bunları forumda tartışılmamasına ikna oldum, oylama olursa peşin peşin hayır derim :)
en azından uzunca bir süre daha,

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kordinat olsaydi bi baksaydiniz ne çabuk pes etdiniz yahu :200:

mayhem

Co Admin
Co Admin
@timur964 @saftilki @mayhem @dadas_25 ustalarım. Tabiki bu yöntemler var ama maddi açıdan çok yorucu. Bunu turko usta bilir. Bende daha ekonomik bir yöntem üstünde çalışıyor ama sunumda ve inandırıcılık kıvamına daha gelmedi
Önce işleme al çalıştır sonucunda kendin ikna olursan zaten bizle paylaşmaz firma açıp fabrika kurarsın . Yada paylaşırsın başkası kurar :200:

saftilki

Moderatör
Moderatör
ilk baştaki halimize bakıyorum birde şimdikine bazen gülüyorum, yarınlarda da şimdiki grid çıktılarımaza güleceğiz
sende bir başka gülersin :zuhaha:
unut gitsin

bayram öncesi yüzlerce çalışma yaptım, bayramda 4 gün yağmurdan bir yere gidemedim, 1 gün bir düzgün çıkan grid çıktısının peşinden gittim, çıktıda kavisli bir iniş vardı, dedim bu tünel vb girişi bir hevestir çıktım dağa :)
telefona koordinatı girip, gittim, beni doğrudan üzerine kadar götürdü ama bir hayvan yuvası çıktıdaki gibi kavisli 2 mt iniş
o hayvanın adını hiç sormayın geçen yıl görmüştüm orda zaten

saftilki

Moderatör
Moderatör
adaşım olur orda denk geliyo bazen :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...