Kendi yaptığım çubuklar

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Geçen yıldı heralde konu açıp ön çalışmaları aktarmıştım. Güz ayları ve son bir iki aydır denemeler bitti. Sonuç onca para verip aldığım cihazları kenara ittim. Bir yıllık deneme yanılma ve çalışmanın sonunda oldu bu. Ayrıca alan tarama harici pulse özelliği var, mala yaklasınca 15 metreden sesli ikaz veriyor. 50 metre çap ve derinlik için %99 net bilgi veriyor. 50 metre üzeri tepki alındı ama atmaya sallamaya gerek yok.

Jeneratöre İşlenen frekans bilgileri gerçek mal frekanslarıdır. Yani gerçek gömü olan yerlerde veri işlenmiştir. Evde yada imalathane ürünü değil bizzat define başında çalışılmıştır.

Not satıcı değilim reklam gibi algılanmasın! İsteyen olursa sadece kart temin edilir, gerisini konuyu takip edin yaparsınız! Elekronikten anlayan varsa kartın iceriginide aktarırım.

Geçen yılki konuya istinaden çalışma yapan arkadaşlar var onların işide sadece kartı eklemek olacak. Ücretli diye parayı aklına getiren iletişim kurmasın kartın bedeli 20 TL bile değil.

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Çalışma metodu nedir usta deneme aşamasında ne gibi tepki ve etkiler var biraz açıklama usta ayrıca hayırlı olsun inşallah iyi olur onca para veripte 50 cm görmeyen cihazlardan kurtuluruz inşallah selametlen

Sedegor

Engellendi
Çalışma metodu nedir usta deneme aşamasında ne gibi tepki ve etkiler var biraz açıklama usta ayrıca hayırlı olsun inşallah iyi olur onca para veripte 50 cm görmeyen cihazlardan kurtuluruz inşallah selametlen
Çalışma prensibi beyaz kutu frekans üretici bir jeneratör bu maddeyi tepkimeye salıyor. Daha önce 4, 5 volt uygulandı olmadı, sonrası 12 volta çıkardım voltajı çünkü enerji azdı tepkimeyi almak için. Kart içinde ise bir alıcı mevcut. Bu alıcı yerden kırılarak gelen frekansı doğru okumaya yarıyor. Hemde doğadaki diğer tüm frekansları tanımıyor sadece aradığın metalin frekansını okuyor.

Çubuklar bildik hareketlerle değil degisik hareketlerle yön veriyor . Yine arkadaki kart pulse işlevi yaparak pals gönderip alıyor. Palsın dönüş siddedine görede aradığın şeye yakınlığı ile ilgili sesli ikaz veriyor.

Aynı zamanda vücuttaki biyo enerjide aktarılıyor. Çubuklar saf bakır.

Daha çok detay var hepsini yazacağım. Sonra.
Toplamda araştırma geliştirme iki yıl sürdü.

Çakma yada definecileri keriz yerine koymak için yapılmadı! Aksine kendim için uğraştım.

Bu cihaz el hareketine gerek kalmadan, cubukları bir masaya sabitlediginde insan tutmadan. Aranan maddeye 50 metreden kendi dönen bir alet. 15 metre yajlaştıgında sesli ikaz veren son bir metrede ise çıldıran bir şey :)

Maddenin frekansı dahil maddenin Aura sını tanımlıyor.

Son düzenleme:

deli firat

DOĞACI
Çalışma prensibi beyaz kutu frekans üretici bir jeneratör bu maddeyi tepkimeye salıyor. Daha önce 4, 5 volt uygulandı olmadı, sonrası 12 volta çıkardım voltajı çünkü enerji azdı tepkimeyi almak için. Kart içinde ise bir alıcı mevcut. Bu alıcı yerden kırılarak gelen frekansı doğru okumaya yarıyor. Hemde doğadaki diğer tüm frekansları tanımıyor sadece aradığın metalin frekansını okuyor.

Çubuklar bildik hareketlerle değil degisik hareketlerle yön veriyor . Yine arkadaki kart pulse işlevi yaparak pals gönderip alıyor. Palsın dönüş siddedine görede aradığın şeye yakınlığı ile ilgili sesli ikaz veriyor.

Aynı zamanda vücuttaki biyo enerjide aktarılıyor. Çubuklar saf bakır.

Daha çok detay var hepsini yazacağım. Sonra.
Hayırlısı inşallah takipteyim

Sedegor

Engellendi
deli firat özel mesaj kutularınıza gerekli bilgiler gelecek! Dost var düşman var :) bilirsin paylaşmayı severim ama bizim aileden olmayanda var :)

Adam yarın yapar biraz süsler 100 milyar ister olan yine defineciye olur. Çünkü bu cihazın yarısı etmez cihazlara adamlar ev parası istiyor. Birde Bu cihazda genlik olayı var o küçücük kutuya sığan çok şey var. Genligi bilirsin örnek FM dalgası düz bir hattan gelirken AM gibi dalgalar genişler ve daralır şekilde ilerler hepsini yazarım. Bu tür alan taramalardaki en büyük hata dalgayı direk bir noktaya vermeleri ve alıcı olmayışı.

Son düzenleme:

Pscyhe

Engellendi
Sedegor ustam bosluk konusunda da kulllanabilirmiyiz bunu acaba...????

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sedegor ustam boşluk bulmada sorun yok çubukla ... değerlide lazım bana .. gümüş çubuk yaptım yeni kendime ...gerçi bende yaptığım çubuğun yapılışını yükleyeceğim siteye kendi yapmak isteyene yol göstermek amaçlı .. faydamız olsun diye ... benim merak ettiğim senin bu düzeneği benim yeni yaptığım gümüş çubuğa uyarlasak ....olurmu ?
ben gümüş çubuğun testini daha yapmadım ... en kısa sürede yapmayı düşünüyorum araziye çıkıp .....yakında karaköye geçeceğim ...malzeme almaya .. bu senin çubuğaa eklediğin bileşenleri banada söylersen oradan temin ederim diye düşünüyorum .....hem karaköyde .. orada 1 ine 1 sözüm vardı ....adam dükkanının ortayerini kazıyordu ...çubuğum yoktu yanımda ama adam amatörce çubuk yapıp satıyormuş ....çıkardı çubuğunu içerden banadoğru yani kapıya doğru gelmeye başlayınca 1 adım 2 adım 3 cü adımı atınca çubuk çarpıladı ...üleeee .. nasiiii dedim ...yere baktım beyaz toz gibi 1 şey vardı .. içim dedim adam benimi kekliyor ...dedimki bu yere döktüğün beyaz şey nedir ....baktım önemli 1 şey değil ayağımla dağıttım ... zaten 1 acuç kireçgibi 1 şey beyaz ...sonra adamın çubuğun hareketlerinden anlamadığını anladım sonradan ...ver çubukları bana bakayım dedim ..ayni hareketi bende de yaptı ....sonra düz 1 çubuk vardı yaklaşık 10 mm kalınlığındaydı ağır 1 metal adını söyledi ama aklımda kalmadı ...ama 35 cm uzunluğunda düz çubuk ... L ... değil tuttum çubuğu ucundan anaaa yine çarpı yaptı ....bu sefer adam demesin mi ki .....
diğer sayfaya geçeyim ... yazı uzun olunca okunmuyor can sıkıcı oluyor ...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu sefer adam demesin mi ki aşağıda altın var ....başladı adam sökülmeye .. filancaya göstermiş bilmem kaç milyar vermiş vs vs ....abicim sen 1 saniye şöyle dur bakayım ...bak şimdi dedim .. biz şimdi çubukla ne yaptık ... X yaptık bu nedemek ?... ne demek ? dedi ... haaaa bak aşşağıda boşluk var demek ... altın maltın hatta teneke bile var demek değil .... sadece boşluk var demek ... dedim ... şimdi önce kaç cm derinlikte ona bakalım dedim ...senin dükkan küçük ama olduğu kadar yapalım dedim ....girdim x yapan yerin içine ileri girme şansım yok mecburen geri tarafa gidecez ... x yerinden geri çıktık takribi 1 veya 1.30 cm de çubuk açtı ...fazla hareket alanmız olmadığı için ..diğeer ölçümleri yapamadım ... dedimki adama ..................

devamı aşşağı sayfada ...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bakşimdi senin bu boşluğun şukadara cm aşşağıda .. diğer ölçümleri yapamıyorum ... şimdi gelelim .. aşşağıda ne var ona bakmaya dedim ...benim malzemeler yanımda olmadığı için .. adamada altın varmı gümüş varmı bronz varmu kurşun varmı. o varmı bu varmı diye sorduktan sonra ..adam dedi tam altın var dedi ...içimden vay köftehor demek 1 dümen çeviriyor dedim ... ney se ver bakayım senonu bana aldım sağ elime altını çubukla beraber dar dükkanın içinde boşlukta ne var diye bakmaya ... tık yok .. ne X var ne 1 hareket ...çubuk hareketsiz kalıp ..böyle yapınca bende fazlada vakit kaybetmemek için .. dedim bak abicim şu anki tespitim aşşağıda maksimum 1.50 cm civarı boşluk var ... ama altın yok ... 1 dahaki geldiğimde .. hazırlıklı gelir bakarım dedim ... teyitleştik ayrıldım ......

devamı aşşağıda ..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
demem o ki çubuğumu ilk deneme şansım burada olacak ... senin bu düzeneğinide oradan temin edersem hazır çubuğada montesi kolaysa orada monte edip ... hem düzeneksiz sade olarak hemde .. düzeneği kurulu orada deneme şansım da olabilir .... banada biraz daha açarak ne nedir ne alıp neyi nereye ne şekilde monteleriz ...bilgilenririsen iyi olur ...
elektironikten pekte anladığım söylenemez .......şansımız.. bahtımız ..talihimiz ..kısmetimiz ..elimiz .. gönlümüz ....sonunakadar açık olsun .. sınırsız açıkolsun ....

herkese ...............

RAST gelsin ..

Pscyhe

Engellendi
Sedegor ustam bu cihaz hakkinda yardimci olurmusun bize acaba..ozele msj da attim bi bakarsan sevinirim