Kesme taşlar ve sunak

kuzguncuk1977

Yeni Üye
üstadlar bana net bir şekilde şu resimden şuradan bismillah başla deseniz malum yanlış bir yere odaklanıp erk harcamayayım.. değerli yardımlarınızı esirgemeyin

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 223588Ekli dosyayı görüntüle 223589 Ustam öncelikle yerinizin çok sağlam zengin bi bölge olduğunu belirtmek isterim. Umarım muvaffak olursunuz. İlk resimde güzel bi işçilikle yapılmış üçgen gördüm 5-10 mt istikametinde nr var ? Buna bi bakın- 2.cisi 11 mezar hediyeleri ile saydım 1 sağlam eşya dolu mahzen var bide sağlam yüksek statülü bi mezar var bu mezar çok zengin işçilikte çok güzel diğerlerine nisbeten. Daha önce işlem görmüş buralar ama tamamını hakettiklerini hiç sanmıyorum. Bu 11 mezar odası tünellerle bağlantılı gözüküyor. Güzel işçilikli mezar odası ise münferid olabilir. Allah muvaffak etsin

kuzguncuk1977

Yeni Üye
Üstad 5-10 mt yakınında yığmalar ve tatlı bir yamaç mevcut

nathandrake

Aktif Üye
Yer çok güzel boşa kendini yormadan önce iyi araştır

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
üzerinde küçük oymalar olan düz ve kesimli kayanın fotoğrafa göre sol tarafına çalış

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Guzel mekan kardess ..sankii gecmiste burda bir afaat olmusta hersey tersduz olmuss dagilmis gibi..lego gibi dusunn ney nerede olabilir hangi parca nere lazimkii.diye ..cabuk sonuc alirsinn boll nasipler

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 223828 Ustam çok güzel bu taşlar kesme ve buraya özellikle kapatılmışlar. Şimdi burda yapıcağın şey girişi bulmak işçilik biraz ağar olur ama değer. Dönem soygunu yemediyse. Güzel bi alan tarama ile boşluk tespiti yapın sonra vre bismillah girişin işe