Kırık tavuk

poseidon2023

Uzman
Gecen reklamlarda gördüm kendi capında pasta diye reklam her kez öyle ne diyek

Bilgi paylaştıkca deyer bulur derim bilmeyene anlatmak basittir dinler elinden geleni yapmaya calışır kendini fasülye gibi nimetten sayanlara bir şeyler anlatmak delirtir insanı
Hayali işaret görenler benzetenler hergün farklı farklı işaret paylaşıyor bir iki üç en biliyorsan anlatıyon bakması gereken yerleri gösteriyon nasıl bakacak anlatıyon tık yok he acanda ben actım demez ortak olacaz sanıyor ne diyek
Mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler amuzak

poseidon2023

Uzman
Aga şu sözün yanlış
( kendini defineci zanneden zavallı mahlukatta ) bunu okuyunca delirdim her kez bildigi kadar bu işi yapıyor ögrendikce ulenn ne etmişim zamanında diyor

Dogru hic bir işaret kırılmaz bu şekilde de yönlendirme YAPILMAMASI GEREK

Resmin kendini yüklemişin cevre resmini yüklemende sakınca yoksa yükle yardımcı olalım

Bahhalebah

Aktif Üye
Aga şu sözün yanlış
( kendini defineci zanneden zavallı mahlukatta ) bunu okuyunca delirdim her kez bildigi kadar bu işi yapıyor ögrendikce ulenn ne etmişim zamanında diyor

Dogru hic bir işaret kırılmaz bu şekilde de yönlendirme YAPILMAMASI GEREK

Resmin kendini yüklemişin cevre resmini yüklemende sakınca yoksa yükle yardımcı olalım
poseidon2023 evet haklısınız biraz kaba olmuş ola bilir o yazı fakat her gördüğünüz işaretide dinamitlenmis ve kırılmış görürseniz insan deliriyor bir bakıyorsunuz kare oyma var adam koca kayayı ucurmus yılan var diyorlar bırakın yılanı izi bile kalmamiş tavuk var diyorlar kala kala 3 tane civciv kalmiş bunları yapanlara aslında ne söylense azdır çevre resimleri var fakat telefondan yüklemek istemedim on bilgi amaçlı sadece 2 tane yükledim vaktim olurda internete gidebilirsem aksama yükleyeyim yanlış anlamayın lütfen sahsinizla tartışmak küçümsemek gibi bir maksatla size cevap yazmadım sadece gördüklerim herseyin kirilip patlatilmasi moralimi bozdu saygılar.

Nil

Engellendi
nederseniz deyin siz yere gitmemişsiniz belli. yer orası aynı yer fotograflara iyi bakın
@Nil bu yüklediğiniz resimle orasının uzaktan yakından alakası yok tavuk tam kırılmamış resminide gösterdiler bana üzerinde civciv falan yok sizin dediğiniz gibi karşısında binek taşı falanda yok sanırım siz başka bir yeri gördünüz yada bilinsin istemiyorsunuz her neyse zaten buraya kim giderse gitsin cihazla çubukla birşey çözemez burası bilgiyle birlikle çözüme gidilebilir ancak neyse saygılar

poseidon2023

Uzman
Üzerime alınmadım onda sorun yok

Aga öncedendi işareti bul resimle bileni bu keyfi olsun senle konuşsun orada calış burda calış gidip calıştık bir şey yok ulennnn bu kemil bilmiyor hadi başkasına olmadı başkası amelelik yaptık evet işaretleri ermeniler kırdırdı cogunu kalanlarıda bizim acemiler kırdı netcez oturup aglıcazmı bu işimi bırakcaz bu benim yaptıgım iş meslegim bu hobi olarak yapmıyorum napmak gerekiyor kendini geliştirmek elindeki imkanlar cercevesinde en basit cubuk kullanmayı biliyorsan en kıral makina bilmiyorsan ulennn cubuk otada gidiyor kökede dersin cubuk bu sen nasıl kullanıyorsan oda ona gider marifet sende giliştir kendini cubuk ile her şey yapılır bunu bil

Ekli dosyayı görüntüle 190945

Kuyu odalar tüneli sandıklar

Yeterki kendini geliştir

babakompir

Engellendi
çubukları nereden temin edebilirim 150 tane satan adam var nette hangisine güvenip alalım ? Yardımcı olursanız sevinirim .

babakompir

Engellendi
çubukları nereden temin edebilirim 150 tane satan adam var nette hangisine güvenip alalım ? Yardımcı olursanız sevinirim . @poseidon2023

babakompir

Engellendi
yarın yaparım ben bunu sanayide bazen işte bu kadar gözümüzün önünde sonuçlar teşekkür ederim poseidon2023

Bahhalebah

Aktif Üye
çubukları nereden temin edebilirim 150 tane satan adam var nette hangisine güvenip alalım ? Yardımcı olursanız sevinirim .

babakompir yapacağım diye uğraşma ne kadar yaparsan yap her çubuğu denemek isteyeceksiniz bende yaptım hepsinden denedim her kese göre değişiyor çubuklar fakat pirinçten değerli tespitinde alimiyumdada boşluk tespitinde memnunum bende hazneli hazır aldım pirinç 150 tl ve memnunum güvenebilecegin bir yerden al geç çok bilgin yoksa al bir tane sarı kaynak teli kesdir ortadan ikiye kullan bol şanslar