Kıymetli Üstadlarım kıymetli yorumlarınızı bekliyorum..

ahmetbote

Aktif Üye
Üstadlar var mı farklı bi yorum yapabilecek kimse?? Etiketleyebilir misiniz??

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Turko ustamiza katılıyorum.Resimlerdeki yeri ikiye bolmusler .Bunu ne zaman yaptılar yakın dönem yol çalışmasi olabilir.Daha yüksekten geniş resimler varmı arazinin manzarasını görmek lazim.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ ahmetbote USTAM HERHANGİ BİR İŞARET GÖREMEDIM BASAMAK GİBİ YERDE TAŞ ÇIKARTILMİŞ BU TAŞLARI BİR KAÇ SEBEPLE ÇIKARTILMİŞ OLABİLİR ÇEVREDE KÜPRÜ,KALE,YERLEŞİM YERİ,VEYA YERALTI YAPILARDAN KULANILMİŞTIR ÇEVREYİ İYİ ARAŞTIR VE BOŞLUK TESTİ YAP DERİM.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

ahmetbote

Aktif Üye
Üstadlar üzerinde iç içe 2 üçgen olduğunu gördüğüm ve yanında haç işareti olan taş ile ilgili bi fikriniz var mıdır peki?? Ayrıca üst üste 4 adet oyma olan resimle ilgili hiç bir yorum alamadım :( gözden mi kaçtı acaba??

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
üstadlar üzerinde iç içe 2 üçgen olduğunu gördüğüm ve yanında haç işareti olan taş ile ilgili bi fikriniz var mıdır peki?? Ayrıca üst üste 4 adet oyma olan resimle ilgili hiç bir yorum alamadım :( gözden mi kaçtı acaba??
-değerli ustam tabiki üstüste oyuklari unutmadik ama bu şekliyle bir şey ifade etmiyor bana göre derim'ki taş çikartma sirasinda açilan deliklerdir fotoğraf çok kötü youklar yeniyede beniyor bizler burada göremiyoruz tam manasiyle en iyi görecek olan sizsiniz en doğru karari verecek yine sizsiniz nedeni canli gören sizsiniz.üçgene gelince üçgene benzetirsen benziyor ama bu üçgeni orjinal sayarsak yani yüzde-5-10 beli olan işaretler ya son noktadi yada hemen çevresindedir gerisi size kalmiş.

Saygilar ve sevgiler.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Viran olmuş büyük bir yerleşim, çok tahribata uğramış. bu alanda da diğer tepelerde de pekçok yeraltı yapısı vardır. Ama pekçoğu çökmüş, şekli bozulmuş, düzgün bir giriş kalmamıştır. Fay hattı üzerindemi bölge araştır. Burdaki yapılara ulaşmanın ancak devlet eliyle olacağı kanaatindeyim

Son düzenleme:

S:W:A:T

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 191524

Telefondan gidiyorum bilgisayarda değilim bariz iki figür gördüm bazen maneviyatlar da çıkabiliyor kendi yerimden biliyorum . İşarette olabilir biri baris köpek kafası gibi diğeri de kaplumbağa gibi ama kafa yapısı değişik geldi . İkisinin baktığı yönde orası oraya bakma fırsatın oldu mu ? Herhangi bir çubukla test ettin mi .

ahmetbote

Aktif Üye
Üstadım S:W:A:T Smokin nik anladım yalnız ben bi hata yaptım ve iki ayrı olarak açmam gereken konuyu tek birinde açtım yani şöyle üçgen ve haç olan taş ayrı bölgede Üst üste delik olan resimler ayrı yerde.. Rica etsem bi S.Mod lardan biri ayırabilir mi resimlerimi ayrı konu olarak açsak??

S:W:A:T

Editör
Açmak istediğin konuyu veya merak ettiklerini farklı bir konu altında toplayabilirsin :)