Kıymetli yorumlarınız..

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tuf tepeler.etrafta eski bir yanardag olmasi muhtemel.dikkat edilirse foto renkli cekilmis oldugu halde sanki her yer siyah beyaz .zemin ve etrafin gri goruntude olmasi gomu ve isaret anlaminda yetersiz.kolay gelsin.

ahmetbote

Aktif Üye
ahmetbote ustam benim gördüklerim burada iki mezar var Anıt mezar mı onu bilemem karşı kayalar incelenmesi gereken yerler karşı ya bakan kaya başında migfer var Kral kaya diyorum karşıya bakıyor benden kaçmaz dedigim yerde kadın yüzü var gibi geldi umarım yanilmiyorum

Karabulut Üstadım işaretleyebilirsen daha çok mutlu olurum ve daha net anlarım

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ilk resmin altinda derede kapak givi duran yer ve suretin baktigi karsi kayaligin yanindaki harmanlik guzel duruyor. Aslinda genis capli incelenmesi gereken bir yer. Suretin baktigi tepe namli bir tepeyse yogunlugun oraya verilmesi lazim. Selametle kal

Karabulut

Operatör
ahmetbote ustam iş güçten pek ugrayamıyirum Mirkut ustanın söyledikleri yerleri araştır araziye git gözlem yap dikkat çek en yerleri fotola tekrar yükle.

Karabulut

Operatör
Karşı kaya da sarı kaya var dikkat etmen gereken yerler orası olabilir işlem yapılmışa benziyor yine de yakın görmek gerekir

ahmetbote

Aktif Üye
Karşı kaya da sarı kaya var dikkat etmen gereken yerler orası olabilir işlem yapılmışa benziyor yine de yakın görmek gerekir
O bölge uzak bize ancak yolumuz düşerse yoklayabiliriz.. e malum o bölgeler biraz sıkıntı yani gitmekte zor oluyor her zaman..

ahmetbote

Aktif Üye
Yok mu üstadlar başka ekleyecek yorumu olan?