Kız cocugu okuzleri ceker halde

Dogrusu

Yeni Üye
Hayirli geceler ustalarim belgelerde konusu gecen bir konu bir kiz cocugu iki okuzu ipiyle ceker halde bir isaretimiz var buna yakin bir degirmenimiz var bu isaretle baglantili neresinde ne aramaliyim yardimlarinizi bekliyorum saygilar.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Karatepede.
Tepede bir topal geyik peşinde yavruları.
değirmenin aşağısında derenin solunda topal ayı ayağı 23 adım karşısında yarık kaya onun üzerinde 7 yavrulu tavuk karşısında bir kartal uçar vaziyette ve altında iki kılıç çatalı karşısında değirmen arkının üzerinde küçükce bir mağara içinde bir çift öküzü bir çocuk yedeğinde çeker vaziyette.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Buradan 55 dakika yürünürse harami deresinin şeytan dere ile birleştiği yerde uzun ali bey değirmeni 3 tarafı kayadan kesme üstüne 5 basamak ile çıkılır. 2 basamak ile içine girilir. Oluk başında bir sofra kara kayanın üzerinde bir çatal bir kaşık bir parça ekmek 1 çerkez kaması 21 baklalı zincirli çakı takip edersek sol tarafta kayada topal ayı bunu takiben bir avcı arkasında bir karaca bunların 20 adım önünde dağ taşı gibi bir taş üzerinde 6 yavrulu domuz yavrular domuzu emer. Değirmen suyunun vurduğu yerde geçerken bir haç var.
Gemlik – Hersek ( Karsak) tan pop martin değirmeninden 5 saat doğuda Karağaz (Karagöl – balıklıdere buzluca başında kızlı mağara burada 39 arkadaşımızı kestiğimiz 40 katırı yuvarladığımız yerdir .

Dogrusu

Yeni Üye
Hayirli geceler msj yazili olan bilgilerden degirmenin hemen yakininda asagisinda topal ayiyi buldum var .yarik kayadaki tavuk civcivi bilincsizce kirdilar.yarik kayalari karistirmayalim yarik yerdeki tavukla civciv.ayrica yarik kayam bundada kopek ayak izi halen durur.degirmenin ark ustunde magara hatta degirmen yanindaki binek tasina binerim oyle otarafi gorurum binek tasim durur ustu traslanmis.gelelim kucuk magaraya magarayi buldum kapisina gelen kesme tastan patika yol durur okuzle kiz cocuk su an disarida .acaba icerde odadamida var .magaraya giris nerden nasil acaba .catili kilic ve kartali girnedim fakat degirmenden 150 adim uzakta tek catili yan duran kilicim halen durur 1 metre boyunda sapi korsan kilicindan.sayin ustam bu bilgiler dogruluk payi vardir bunlarin haricinde bana az daha detay gerek bu magaranin kapisi girisi nasil nerden.ayinin parasi nerde.bunu kendim icin demiyorum emegi olan herkez yesin bunlar buyuk paralar saygilar .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ayıcı burada aranır ayıcı bulunduğunda ayıcının ensesine bir çubuk sokuludur. Oradaki nişan bu olup ayının kırılıp açılacak ve 20x20 bir kare ve dört kenarında birer yuvarlak oyma çekil bu işaret görülecek bu kapak olup mahsen girişini açar.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
mayhem hhiiiiiiiiiiç şüpheniz olmasın bulursam bu dediklerinizi kesin haber ederim.. niye ? okadar karışık kuruşuk şeyin işaretini kağıdayazıp versenizde ben yap yap sil başa dönerim ki ...

Dogrusu

Yeni Üye
Hayirli gunler ustalarım ayinin ensesine cubuk sokuludur denilen aslinda bir cubuk yani sopayi ayinin ensesi kisminda delik var sopayi sok delige durur bu boyle.20×20 ayiyi 10 adim uzakta bu kare oyma degil tasin uzeri kare seklinde ozel murcla traslanmis oyma dedigimiz dogrudur delikler var hatta deliklerin agzi horasanlanikti simdi 20×20 kare oyma ayinin magarasinin uzerinde aslinda burdan giris olasili zor bu ayinin odasina ve cocuklu okuzun odasina nasil nerden girecem ustalarim belgeler bir bolumu kapsiyor bunun disinda bilgi gerekli alani bulduk giris nerede ilginiz icin tesekkurler.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bbolgeye giderseniz resimleyebilirmisiniz kardesim. Su haliyle kayitlardan baska bilgi elde edemezsiniz. Bakalim meyhem ustamiz bu konuda neder ve kayitlarda bilgisi olan ustalarimiz. Selametle kal

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ayrica isaretleride burada paylasabilirmisiniz cevrebresimleriyle birlikte, eminim guzel gorseller olur.

Dogrusu

Yeni Üye
Sayin ustalarım yardimci olmaya calisiyorlar sagolsunlar tabiki kayitlarda yazanlarin disina çıkarılamıyor sabit ayni bilgiler ben bu okuzlerin oldugu say kayalik belgede yazdigi gibi askida magara dogru.soldan saga tastan kesme patika yol buda dogru patika bitimi askida magara kapisi oda dogru.fakat kapi agzi buyuk tasla kapali disardan degil icerden kapanmis kapi bunun girisi nasil nerden girecen yukardan topraktanmi alttan zemindenni bana bu gerek okuzle cocuk kapinin odanin disinda resim yapili bariz bulabilincek gibi degil cok hesapli yapilmis icerde okuz cocuk daha varmi bilenen kapali oturak tasida var hayirlisi artik ilginiz icin sagolun.