koltuk,merdiven ayni yerde hakimtepede

Yaman244

Aktif Üye
ustam koltugun uzaktan fotusu en son yukledigim var sadece arka onu

Yaman244

Aktif Üye
bu dikdörtgen diye belirttiğin kayada kırık olan bir yer var, o yönde dikkatini çeken birşey varmı ve fotosu varmı
kirik yeri tam anliyamadim ama lotuklala alakli fotoyu yukledim ve merdivende 7 basamak toprak altina gidiyo fododa belirtim saygilar

Yaman244

Aktif Üye
koltuga oturdugunda burayi goruyosun hakim bir tepe burasi ,

Esteban74

Editör
koltuk olduğundan eminsen , mezarı koltuğn arka tarafında aramalısın. merdiven, koltuğun kol dayama tarafında arka çaprazdamı kalıyor. merdiven ve koltuğun fotosunu eklersen daha net yorumlar gelir. şimdilik en yakın ihtimal merdivenin devamında ilerlemek.
birde kırık yeri sormuştum.
7 nin anlamı ;sergen kayalık veya sıra kayalar varsa önünü ve arkasını çok iyi incelemek gerekir.
merdivenin güneye yakın güneydoğusu 7 adımı incelemende fayda var.

Yaman244

Aktif Üye
koltuk olduğundan eminsen , mezarı koltuğn arka tarafında aramalısın. merdiven, koltuğun kol dayama tarafında arka çaprazdamı kalıyor. merdiven ve koltuğun fotosunu eklersen daha net yorumlar gelir. şimdilik en yakın ihtimal merdivenin devamında ilerlemek.
birde kırık yeri sormuştum.
7 nin anlamı ;sergen kayalık veya sıra kayalar varsa önünü ve arkasını çok iyi incelemek gerekir.
merdivenin güneye yakın güneydoğusu 7 adımı incelemende fayda var.
ustam koltuga oturtugunda sol kolunu koyuyosun , sola bakiyosun merdiven tam solunda kaliyo resimini atiyorum.

Yaman244

Aktif Üye
kırık yer yuvarlağa aldığım yer, ok yönünde ne var. düz çizgi yaptığım yeride ölçebilirmisin.
Ekli dosyayı görüntüle 212673
Ustam duz cizgiyi olc demisin , yok boyle birsey ben dikdoertgeni olcmustum 21 cm gelmisti ,etrafi boylu boyunca olcum yaptim tek sizin cizdiginiz yer 21 cm gelmisti tesadufe bakin,acaba ne sonuc cikacak heycanladim simdi ,ustam birde yuvarlak icina almissiniz onunde ne var diye fotosunu yuklucem ama 20 tahmini 25 adimda alic agaci var o tam fotada cikmamis yuvarlak cizdiginiz ok yonde kaliyo saygilar

Yaman244

Aktif Üye
ustam yuvarlak kirmizi ve okla tarif ettiginiz on kisim resimi olan simdilk bu yeterlimidir ,cizdigin yer 21 cm dir arti yuvarlak kirmizi ok yonunde 20 tahmini 25 adimda alic agaci mevcud ama fotodada tam gorunmuyo bilginize saygilar