koltuk taşı ve eski yerleşim

ağrı

Aktif Üye
yer bakirse tektek cihazla bir saha gezintisi yapmak yevmiyeyi doğrultabilir
bir de o ağaçları merak ettim nedir
çünkü etrafta işlikler var artık ne işlendiyse
bazılarıyla uğraşmışlar meşe ağacıdır bunlar bölgenin en kalınları yakın döneme kadar bazı göçebe halk orada yaşamış o ağaçların arasında 300 yakın müslüman mezarı var

R00T

Profesyonel
Co Admin
Meşe ağacının hastasıyım çok severim.

GERMO

Engellendi
R00T kardeşim bu tam akıllı kara demlik çay delisi deli fırat kardeşim hepimizi kara demligin is kokusuna, lezzetine tadına bulaştırdı sonunda, ne edek gardaşlar çayımız haram olmasın, de hade buyrun afiyet olsun, Kars'ta kil ve taş ocaklarda çay yapan çay ocaklarindaki çayı içen varmı aranızda, doyumsuz bir lezzet, bir ara kıtlama şekere bile alıştım sırf çay uğruna, buyrun buyrun afiyet olsun,

The Thing

C*
Süper Moderatör
Kars merkezde çayın içine tomurcuk atarak çaya tad veriyorlar sarmadi açıkçası.
Taş ocağı mevzusunu bilmiyorum orada yapılan cayı, sen öyle diyorsan eminim güzeldir.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Hepinizi seviyorum ustalarım.Burası bir aile yeridir.Sezon açılıyor yavaş yavaş bol bereketli hayırlı nasipler herkese inşaAllah.

GERMO

Engellendi
R00T kardeşim amin, Rabbim tüm kardeslerime hayırlı bol ve bereketli olanı nasip etsin inşallah.
Hepinizi seviyorum ustalarım.Burası bir aile yeridir.Sezon açılıyor yavaş yavaş bol bereketli hayırlı nasipler herkese inşaAllah.