koltuk taşı ve eski yerleşim

ağrı

Aktif Üye
sayın ustalarım burda ana kayayaya oyulmuş bir koltuk bulduk koltukta iki basamak mevcut yer çok eski bir yerleşim alanı 200 ün üzerinde mağara ve kuyu bulunmakta açılmış kaya mezarları da mevcut daha önce hiç bu kadar yuvarlak oyma görmemiştim hemen hemen her kayada mevcut çok karmaşık bir alan işaret dolu resmen bizde gözümüze bu koltuğu kestirdik bu koltuğun hedefine gitmek için ek olarak hangi işaretleri aramak lazım koltuğa oturdum her yer şüpheli gözüktü:)yardım ederseniz sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle 239664Ekli dosyayı görüntüle 239665Ekli dosyayı görüntüle 239666Ekli dosyayı görüntüle 239667Ekli dosyayı görüntüle 239668Ekli dosyayı görüntüle 239669

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bu niş karşı ki alana mı bakıyor, yoksa karşıda mı?
Açılmamış var ise tespit edilip işleme tabi tutulacak.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Çektiğin yerin orada bir çok yerde işlem yapılmış, sen işlem yapılmayan olanı tespit edip ona göre aksiyon alacaksın, çubuk kullanmayı biliyorsan açılmamış odaları bulacaksın.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hiic kendini yorma.biyerede oturup bakma.acilmis yerleri tara elekten geçir.sona konumlarını tespit.edip baakir mezarların emarelerini ara.(.net..). bolnasipler kolaygelsin

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sondan iki önce ki fosil gibi.

omerolmaz

Bilgili Üye
Kayalara bakıyorum volkanik kaya Ağrı eteği ....... yaylası yerinde açılmamış yer çok ustalar demiş diyecek bir şey kalmamış yalnız dediğim yerse sit alanı kardeşim dikkat et başın ağrımasın Mal bulanındır ustam dediğim yerse etraf çok zengin ama sit alanı

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Kayalara bakıyorum volkanik kaya Ağrı eteği ....... yaylası yerinde açılmamış yer çok ustalar demiş diyecek bir şey kalmamış yalnız dediğim yerse sit alanı kardeşim dikkat et başın ağrımasın Mal bulanındır ustam dediğim yerse etraf çok zengin ama sit alanı
Haklisin abi haklisin daa naapalim dasmi yeeyelim.bir sanzimizi deniyek