Kömür çıkması

Ekli dosyayı görüntüle 191087Kilesinin arkasında eski bir ağacın altında Garrett At Pro markalı makinam sinyal verdi işlem yaptığmde ise 40cmden kömür parçaları çıktı o parçaları aldığımda ise sinyal kesildi çoktan toprağada ötmüyor orayada ötmüyor kömürede ötmüyor bi yardımcı olurmusunuz teşekkürler

Son düzenleme:

jeolog

Co Admin
Co Admin
Israrlisiniz ve o noktada cihaz ses versin mi istiyorsunuz, yardim talebiniz bunun icin mi?

Kömürün anlamı ney neden Bidaha sinyal vermedi acaba neden Bilgi sahibi olmak istiyorum

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Garrett At Pro markalı makina dan anlayan ustalar yazarlar sana .. bu makinanın huyunu suyunu .... böyle 1 hareketi varmıdır yokmudur ...nasıl 1 tepki verir.normalmidir ...anormalmidir .... rast gelsin

Ben acemiyim daha yeni başladım bu işe anlamıyorum yani açıkcası

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yenidefineci28 kardeşim çubuk bu işin olmaz sa olmazı dır .. sitemizde çubuklaarla alakalı konuları iyice 1 oku öğrenip pratik yapmaya başla .. madem ki bu işe merak sardın .... makinadan önce çubuk laarla alakalı konuları öğren ... makina işinden bende pek anlamam ...onu anlayanlara bırakıyorum .... ..

Abi kömürün anlamı ney Peki kimisi diyor okuyunca altına dönüşüyor felan diyorlar doğruluk payı varmıdır

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu kömürün miktarı ve 1 kabın içinde makul akla yatkın olursa .. 1 ihtima ama onu ..işin erbabı çözebilir ... yok yere dağınık toza toprağa karışmış 10 cm veya 20 cm kalınlıkta katmana olarak ..vs vs . gibi ise bilemiyecem ... senin bunu anlamanın 1 yolu şöyle yap ... mesela 2 veya 3 mt re yan taraftanda ayni derinlikte 1 çukur aç bakalım oradanda öyle 1 şey çıkacak mı ....sen yinede kömürünü topla 1 kabın içine koy dursun ....sakla ...... makina ile alakalı 1 şey diyemem ... ama makinayla baktığın saat şekillerini değişik saatlerde de 1 dene .....başka ..kömüre kadar geldin birazdaha aşşağıya in ..kaatmanlara bak başka değişik katman çıkacak mı .... ben büyük 1 ihtimalle makinanın mineralli kaya ..taş toz gibi 1 şeyi algıladığını zannediyorum ..ama ...çubuk işini bileydin işin birazdaha kolay olurdu .... makianandan anlayan 1 i çıkana kadar ..söylediklerimi 1 dene bakalım ...kolay gelsin

Son düzenleme: