Konu başlıklarına dikkat edilmiyor

poseidon2023

Uzman
agalarrrrrr kendi sayfamızdaki paylaştıgımız konular ne olmuştur niye giremiyoruz bu geciçimi bir daha girilemiçekmi
mayhem Koray Kor

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Malesef benim konularda çöp olmuş ? sanırım herkeste var bu sorun. Keşke bi uyarı yapılsaydı toptan silineceğine dair bizde ona göre alıcağmızı alırdık...

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Koray Kor konularımın hiçbiri 1000 günden eski değildi ve hepsi de 2 mesajdan fazlaydı. Buna rağmen kontrol ettiğimde 0 (yazıyla sıfır ) konum görünüyor. Özellikle 2 konum uzun araştırmalarım sonucu yazmış olduğum konulardı ve arasanız net aleminde bulamayacağınız konulardı.
Teşekkür ederim emeğe gösterdiğiniz saygıdan dolayı.

Koray Kor

Admin
Administrator
Ya hu google üzerinden arayınca konularıma ulaşabiliyorken site üzerinden arayınca ulaşamıyorum.
@Koray Kor naaptın kuzum sitenin arama motoruna
🤔
Bak mesela bir konum burada
OP OPO OPOI OPOL kelimeleri ve anlamları üzerine | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Merhaba,

Bu güzel örnek olmuş.

Mevcut konunuz çok güzel işlenmiş; gerçek bilgi var, katılımcıların mesajlarıda dolgun. işte böylesi konular filtreden geçer.

Tek cevap yazılmış. google indekslememiş, hiç bir anlam ifade etmeyen konular temizlendi. yeni konu açacak arkadaşlar öncelikle konu başlığına dikkat etsinler. konu başlığı anlamsız olduğu zaman google anlamıyor ve indekslemiyor. sonrada sizin siteniz çöplük gibi diyor; durum bundan ibaret.

poseidon2023

Uzman
bir seneye yakın oluyor site resim yükleme sorunu var sorunu gidermek için birşeyler yapmaya calışıyor sunuz yaparkende başka yerleri dozuyorsunuz google ile alakalı deyil yani bi bu siteyemi vurdu

senelerdir burdayım ve yapmış oldugum okadar paylaşım var ve bunları buraya gelen arkadaşlar faydalansın diye yükledim okadar paylaşım yazık oldu üzüldüm verdigim emeye silindikten sonra birşey paylaşmanında bir anlamı zaten yokkkkkkkkkkkkk