konular nereye taşınıyor?

lazopo53

Member
merhaba sayın yöneticiler
taşındı denilen konular a giremiyorum.bu konular nereye taşınıyor? Taşınan konular çöpe mi atılıyor? bir sürü emek verilip oluşturulmuş olan yüzlerce sayfa nın kaldırılmasına kim karar veriyor? buradaki üyelerin fikirlerinin alınması ve ortak bir kararla bu konuların kapatılması daha etik değil midir? Bu ve benzeri sorularımın bir çok üyenin tarafından düşünüldüğünü ve banlanmamak için yazmamış olabileceklerini de düşünerek olumlu veya olumsuz cevaplarınızı bekliyorum. saygılar

ÜstaD1

Bilgili Üye
Yanlış bölümlere acılan konular açılması gereken yerlere taşınır silinmez. Forum kurallarına uymayan konular ise çöpe taşınır. Bu kuralları daha önce yöneticiler belirler ancak üyeler okumadan işlem yaptıkları için, forum yetkilileri tarafından site sürekli bakımda ve güncel tutulur.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@lazopo53 örnek vereyim, sikke ile ilgili bir konuyu fotoğraflı define işaretleri başlığı altında açtı iseniz konu antik sikke soruları başlığı altına taşınır. konunuzu ana başlıklara bakarak ilgili bölümde bulabilirsiniz. Başlığını hatırlamıyorsanız profilinizden arama yapabilirsiniz.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hangi konudan bahsediyorsunuz ben yardımcı oliyim . lazapo53 Kapanan konularda belliki sorun var. Durduk yere bir konu kapatılmaz forum kuralları çerçevesinde olur . Böyle banlama olayıda olmaz vardır bir nedeni Ben sizi bilgilendiriyim bu konuda Neden böyle bir düşünceye kapıldınız biz üyeleri neden uzaklaştıralım . Ara Ara konu bile açılıyor varmı bir sorunu ve isteği olan diye siz sorun ben açıklık getiriyim sorduklarınaza yardımcı olalım .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
En cok tasima:
1-Sikke konusu fotografli define isareti katagorisine aciliyor.
2- Resim olmayan konu resimsiz define isaretleri bolumune tasiniyor.

Bunlarin haricinde pek tasima olmaz.
Tasima yapilan konuyu gormek isterseniz, konuyu acan kisinin profiline tuklayin, oradan konuyu bulun tiklayin. Hangi bolume tasindigini gorursunuz.

Bu hatalari da genelde ilk kez konu acan kardaslarimiz yapiyor.

Tartisma olan konulari da kapatoyoruz. Amma silmiyoruz. Okuyabiliyorsunuz amma yazamiyorsunuz. Tartismaya musade etmiyoruz. Kurallar belli. Bu kurallar da yillarin tecrubesi olarak ortaya cikmistir. Ayni trafik kurallari gibi. Sacma olan kural yoktur. Hepisinin bir sebebi var muhakkak.

İnsallah yardimci olabildik sorulariniza.

lazopo53

Member
Yer altı görüntüleme teknikleri konusu altında. Surfer ile ilgili açılmış olan bütün Konular taşındı.Konulara giremiyorum. Kapatılma sebebi nedir? Halbuki bir çok arkadaşa faydası oldu ve olacaktı bu paylaşımların. Ancak aniden konulara iletişim kesildi maalesef

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yer altı görüntüleme teknikleri konusu altında. Surfer ile ilgili açılmış olan bütün Konular taşındı.Konulara giremiyorum. Kapatılma sebebi nedir? Halbuki bir çok arkadaşa faydası oldu ve olacaktı bu paylaşımların. Ancak aniden konulara iletişim kesildi maalesef
Surfer konusu, yonetim olarak yaklasik bir hafta istisare edildi. Ve sonunda kapatilmasina karar verilmistir.
Bizim ilk degerlendirme olcutumuz, uyelerimizin menfaatidir.
Konunun gidisati ve programin yeterliligi konusu isinin uzmanlarina soruldu.
Gidisat degerlendirildi ve kapatilmasina karar verildi.
Meselenin genel aciklamasi budur.
Anlayisla karsilayacaginizi umariz.
Hayirli Ramazanlar.