Konularla ilgili

karakus1

Aktif Üye
Üyenin nickine tıkla, sonra yine nickine tıkla, sol altta tüm mesajlar ve tüm konular çıkar, üstüne tıklarsan açılır.

Toplu konulara ulaşmak için Mirkut ustanın dediği gibi nicke birinci tıkta açıyor ama ikinci kez tıklandığında tüm yöneticilerde hata veriyor. Sanırım sitenin bir sorunu. Ben sadece kişiye ait tüm konuları görmek için bakmıştım ama. Yönetici kısmında ikinci tıkta hata veriyor. Diger üyelerin konularına ulaşubiliyorum. Değerli site yönetimine duyrulur. @BulursamKader25 @jeolog @Koray Kor @mayhem @Kontrolör

mayhem

Co Admin
Co Admin
Merhaba @karakus1 Hangi yöneticinin Konuları yada profiline bakmak istiyorsunuz . Bazı adminler bu durumu kendisi gizliye bilir erişemiye bilirsiniz . Kişinin profil sayfasıyla alakalı sanırım Yada yetkilinin .

karakus1

Aktif Üye
Merhaba @karakus1 Hangi yöneticinin Konuları yada profiline bakmak istiyorsunuz . Bazı adminler bu durumu kendisi gizliye bilir erişemiye bilirsiniz . Kişinin profil sayfasıyla alakalı sanırım Yada yetkilinin .
Ustam BulutsamKader25 ustanın konularına bakmak istiyordum ama diğer ustaların dediği gibi ismine tıkladığımda profil açıyor 2. Kez tıklayıp konuları bul kısmına gitmek istiyorum ama orada hata veriyor. yani ismine 2m kez tıklayınca hata veriyor. Sizin ve jeolog ustanın da öyle. Sanırım sadece bende oluyor. Anlamadım

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam BulutsamKader25 ustanın konularına bakmak istiyordum ama diğer ustaların dediği gibi ismine tıkladığımda profil açıyor 2. Kez tıklayıp konuları bul kısmına gitmek istiyorum ama orada hata veriyor. yani ismine 2m kez tıklayınca hata veriyor. Sizin ve jeolog ustanın da öyle. Sanırım sadece bende oluyor. Anlamadım
Sizi "Takip" listeme aldim.
Kisisel ayarlarimla alakali oldugunu dusunuyorum.
Tekrar kontrol ediniz.
Acilan konulari gorurseniz, ayarlarimdan kaynaklandigi netlesmis olacak.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
oldu ustam ne yaptıysan (y):)
Bu sorun;
Gizlilik ayarlari ile alakali.
Oradaki Tercihlerin hepsini ( bir kismi da yapilabilir ) TAKİP ETTİKLERİM gorebilir haline getirip kaydettim. Sizi de takip listeme alinca konulari gormus oldunuz.
Boylece mesele anlasilmis oldu.