Konumla ilgili Yardımcı Olurmusunuz ?

karateci

Yeni Üye
Yorumlayalim ustalar adamlar 1 mt hilti atmışlar ama daha duvar kalın burada oda mezar mi var yoksa lahit mi. Kare oymali foto başka bi mağaraya ait nedir nasil yaparız

Son düzenleme:

kazman

Yeni Üye
Abim 5 fotonun 3 u ayni.ben sana bunları yollayıp yorum alayım desem.ne dersin.mrk ettim.sen benden iyi biliyosundur.3 kare oyma etraf yok cevre yok.yukseklik yok derinlik yok.sag yok sol yok karsi yok.bak sana insani tavisye bu resimlrle san kaz diyen sana kas yaptirir.iyi calismalar

karateci

Yeni Üye
Kardeş istersen uydudan 3 boyutlu foto çekeyim daha ne istiyosun bilmiyorsan bilmiyorum de fotolar farklı

S:W:A:T

Editör
Boşluk baktınız mı burada ? karateci Bu arada yorumlarda saygıda kusur etmeyelim . Konu başlığınıda düzeltiyorum.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu haliyle buradan bir şey çıkmaz.

Gelip, alıp gitmişler.

Çevresinden buna benzer yerler varsa araştırınız.

karateci

Yeni Üye
Boşluk baktık yok . 1mt hilti atılmış hikmet yazan yere hala duvar

karateci

Yeni Üye
Bir tarihçi olarak baktığımda içeride bir anıt mezar var galiba hediyesi alınmış ı bir gerçek. Bir kapı yada kapak bulmak lazım. 6 kere oyma olan yer evet foto olarak kısıtlı o zaten farklı bir mağara diye belirttim. Kare oymalar mezar dir ama hikmet yazan kare koymanın üstünde yazılar da var ve derinlik olarak oldukça geniş bu nedenle içeride bir lahit olacağının kanısındayım arka tarafı zaten uçurum

S:W:A:T

Editör
Bir tarihçi olarak baktığımda içeride bir anıt mezar var galiba hediyesi alınmış ı bir gerçek. Bir kapı yada kapak bulmak lazım. 6 kere oyma olan yer evet foto olarak kısıtlı o zaten farklı bir mağara diye belirttim. Kare oymalar mezar dir ama hikmet yazan kare koymanın üstünde yazılar da var ve derinlik olarak oldukça geniş bu nedenle içeride bir lahit olacağının kanısındayım arka tarafı zaten uçurum
Üzerinde baktığınız da boşluk yoksa uğraşmayın .

Şirvan

Operatör
Duvarlarda birşey yoksa zemini temizleyin 50 cm kadar birde öyle bakin