KöpeğimLe Gezinti .

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bu yamaca tırmanmak gerçekten çok zordu , çok dik ve tehlikeli ayağım kaysa birdaha duramam ta dereye kadar iner insan .
:)
Yanımda hoca vardı sınıf öğretmeni aile dostu , dereden geçerken buraya tırmanma isteği geldi nedense bişiler beni çekti galiba oraya , çok yüksek ve engebeli zirveye gelince mezarlık oldugunu anladım ,yuvarlak kare oymalar vardı . Güzel biyermiş tekrar rahat kafa gidebilirsem heryerini resimleyip atarım buraya . Bunları köpeği çekiyor niyetine öyle 3 beş tane çektim .Defineci kimliğimi açığa vermedim :) Sadece siz biliyosunuz .

Tenkit

Bilgili Üye
Guzelim kopeği, define emellerine alet ediyorsun. Hayvan sever dernekleri duymasin

TANRIDAGI

Engellendi
define, kopegin baktigi yondeki magaranin, solundaki tepeden gecen derenin icinde :322:

Son düzenleme:

odin

Editör
En azindan kopegin gozlerine siyah bant cekseydin :zuhaha:

kazama

Guzelim kopeği, define emellerine alet ediyorsun. Hayvan sever dernekleri duymasin
O hayatından memnun.Aracin arkasına bağlayıp sürümüyorum , dovusturmem , çarşıda bebeğin çocuğun içine çıkartmam cikarsamda ağızlık takarım.Ayagi kırıldı 5 aylıkken altından aldım,düzenli kontrol altında aşıları tam,büyükbaş etini kaynatıp suyunu ekmeğe islar veririm ,ayağına tiken batsa bastığı yeri yakasim gelir .Hem hayvan sever dernekleri benim , eziyetmi ediyorumda 2 aylıkken aldım şimdi 2 yaşında.Hayatinda hiç hayvan beslemedigin belli.Beslemek sadece etini ekmeğini vermek degildir..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kazama ustam iyi olur du vallaha ....da nerede bakacam ... şu gönende tarla bakar dururum 2 yaka 1 araya gelip hesap kitab tutturamıyorum ... yoksa 2 ad kangal düşünmüştüm ... buda olur 2 tane ben bunları zehir yaparım zehir ...

kazama

İnşallah düzelir girer herşey yoluna.Aynen yer sıkıntı ,yer olması lazım .Kangal daha baska ,öyle 2 kangalın olsa kapıyi açık bırak git .Onların alan koruması üst düzey ,bunlarda öyle hatta tümü iyi bir eğitimle ve sen onlara sevgini gosterirsen yeter .Çıkar ,menfaat yok canını koyuyor ortaya .