Kral Selevkos

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ben çalışmayı inceledim baktım baktım tekrar inceledim evet şimdi ki zaman kalıp işi net.elinle çıkarmadığın senin değildir ve gerçekte değildir.Hele ki başkasının seni götürüp burdadır diyip çıkart dediğini bulsanda güvenme şu zamanda.

kanije

Bilgili Üye
Dostum kendin cikartmadiysan yuzde yuz sahtedir.
Definecilikte kurallar
İsareti kendin bul
Kendin islem yap
Kendin ver
Kimseye araci olma
Baska elden gelen mallara itibar etme
Soylentilere inanma
Efsaneleri es gec

eagle-adler

Yeni Üye
Arkadaşlar lütfen kimse beni yanlış anlamasın ben burada kimseyi kandırmak herhangi bir sahtekarlık yapıyor muş gibi görünmek istemem, zaten anlasaydın sizlerden yardım istemezdim bilmediğim için sizlerle paylaştım bu materyal elime nasıl geldi biraz uzun sizinle paylaşmamıştım ama şu an paylaşayım.
“ Halam Antalya’da eşiyle beraber gecekondu bir evde kirada oturuyorlardı bir gün evde otururken gürültü duyuyorlar belki içinizde çoğu bilir eski evlerde mutfak tezgahları beton üsleri fayans bakıyorlar gürültü nereden geliyor mutfak tezgahının altında poşete sarılı sizinle paylaşmış olduğum bu materyal birisi zamanında bunu poşete sarmış mutfak tezgahının betonun içine gönmüs anlasilan...
eniştem ve halam bunu bulmuşlar sonra enişte bunu Antalya’da birkac yere göstermiş define suyu ile temizleyelim demisler kimisi altin demis kimisi ver bize yurtdisina cikaralim demis bizimkiler güvenip vermemisler. Yaklasik Üc ay sonra enistem kanserden vefat etti. Halam tek basina yasiyor bu sene agustos ayinda bir sohbetimizde bir define bulsak hayatimiz kurtulur seklinde konusuyordum. Halam bana bunu gösterdi ve bana verdi. Durum bundan ibaret degerli arkadaslar.