Kral ve ailesimi

clever

Yeni Üye
Konu sahibi kardeşim konunu baltaladığım için özürlerimi sunuyorum. Ustalar im yardımcı olacaktır. Gözlemlediğim kadarıyla bizim oralarda zeminalti ve zeminüstü kaya mezarlar oluyor genellikle. İşaretlerine genellikle oyma kare dikdörtgen vs. Tavsiyem niş kare mihrap vs araman ve çubukla bakman.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Selamünaleyküm ustam. Dur hemen celallenme. Tanışmak istediğimizden sevdiğimizden blöf atıyoruz. kahkaha tanışalım tanımasına da korktum şimdi. kahkahaOlsun sevdiğimiz abimiz ifademizi alsın. Başim üstüne. :) Bu arada senin gözün benden kara kahkaha. Şaka bu yana senle tanışmak hasbihal etmek isterim ustam. Yazdım ama Pm in kapalı. Üstün körü tanıtayım yinede. Adım mehmet. Yaş otuziki. Şimdi batı karadenizdeyim. Memleketim baba ocağim Konya seninle aynı ilçe. Üstelik manende aynı köylüyüz ustam.
Kardasim,
Sen Konyaya gelene kadar benim terhis belgesi gelir.
Temmuz sonu gibi Konyaya 7 yilin sonunda veda edecegiz nasipse. Dunya kucuk demisler, nasipse bir yerde karsilasmak nasip olur belki.
Bende sen Konyadasin diye edebiyati biraz parcalayim dedim. :)))

clever

Yeni Üye
Kardasim,
Temmuz sonu gibi Konyaya 7 yilin sonunda veda edecegiz nasipse. Dunya kucuk demisler, nasipse bir yerde karsilasmak nasip olur belki.
Oo temmuz sonuna daha çok var abi. Nasipse bayrama gelecem inşallah. bayramdan sonra 10-15 gün oradayım. Bana yarım gün yeter evden alir eve birakırım seni. Senin eve yarım saat bizim oralar. Sana mangal yakarım. İsli çaydanlıkta çay demlerim. Gezdiririm bizim oraları. Çok güzel yerler var. Kilise şapel kale antik kent mağaralar hanlar. Yinede sen arzu edersen tabi. Amacım senle tanışmak sohbet etmek hasbihal etmek. Çubukla ölçüm yaptırmıcam merak etme. kahkaha kahkaha Bir beklentim yok be abi sadece senle tanışmayı çok arzu ediyorum. Tabi sende istersen nasipse de varsa görüşür tanışırız yinede. Belki konyada belki kırıkkalede belki başkaa yerde belkide köyde.:230:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Oo temmuz sonuna daha çok var abi. Nasipse bayrama gelecem inşallah. bayramdan sonra 10-15 gün oradayım. Bana yarım gün yeter evden alir eve birakırım seni. Senin eve yarım saat bizim oralar. Sana mangal yakarım. İsli çaydanlıkta çay demlerim. Gezdiririm bizim oraları. Çok güzel yerler var. Kilise şapel kale antik kent mağaralar hanlar. Yinede sen arzu edersen tabi. Amacım senle tanışmak sohbet etmek hasbihal etmek. Çubukla ölçüm yaptırmıcam merak etme. kahkaha kahkaha Bir beklentim yok be abi sadece senle tanışmayı çok arzu ediyorum. Tabi sende istersen nasipse de varsa görüşür tanışırız yinede. Belki konyada belki kırıkkalede belki başkaa yerde belkide köyde.:230:

İnşallah kardaşım muhakkak beklerim.

Suboxone

Aktif Üye
eskı bır medenıyet pek degerlı bırsey cıkmaz fakat arkolojık kazı alanıdır tarıh fışkırma olasılıgı cok yuksek bırak burayı devlet cıkartsın degerlı maden yokdur . altın vs gıbı

İlhan1

Yeni Üye
eskı bır medenıyet pek degerlı bırsey cıkmaz fakat arkolojık kazı alanıdır tarıh fışkırma olasılıgı cok yuksek bırak burayı devlet cıkartsın degerlı maden yokdur . altın vs gıbı
Maden yönünden doğru söylüyorsun ustam suyun içinde görülen test ettirildi kalkoprit olduğu çıktı
Bölge olarakta Osmanlı zamanında bazı bölgelere geçiş güzergahı olarak kullanıldığı için eşkiyalarında mesken edindiği bir yermiş
Bırakalım tabi bizde isteriz devletimizin çıkarmasını ama
Kazı sorumlulrıda bizim ülkemizden olsa olsa

Son düzenleme:

İstnblaybrs

Aktif Üye
Kardasim,
BulursamKader25 üstadım. Daha önce yine benzer bir yazı yazmıştınız emekliliğimden sonra başka biryere yerleşeceğim diye bende size inşallah bize yakın olursunuzda engin bilgi ve tecrübelerinizi güzel yüreğinizle birlikte bizimle paylaşırsınız diye birkaç satır yazmıştım.sanırım görmediniz cevap vermediniz.sakıncası yoksa tabi öğrenebilirmiyiz
Acaba hangi bölge hangi il gideceğiniz yer sizi takip edelim :) kaybetmeyelim :))