Küçük ateş parçası

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Valla bilmiyorum mineral olamaz ya çünkü taş çıkmadı o ışık toprağada yayıldı.o civarda bizim bi abiyede tuhaf bişey olmuş adamı ayak sesi takip ediyormuş sonra motoruna binmiş ışığını açmış bişey şıp diye çalıların içine girmiş ben pek inanmazdım öyle şeylere ama insanın başına gelince inananıyor
Sizin bahsettiğinizde bir mineral parçası, benim bahsettiğim çakıl taşıda mineral parçası farkı yok. Başka şeylere yormanıza gerek yok. Selametle sağlıcakla kal

Rıdvaan

Yeni Üye
Belkide ustam mineraldir dediğiniz gibi hiç mineralle karşılaşmadığm için tuhaf geldi

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
emin olmak için bölgenin geçmişini bi araştırın derim kutsal alan mezarlık vs var mı birde saat geç saatler ise arazide pek bulunmanızı tavsiye etmem rabbim kolaylııklar versin..

Rıdvaan

Yeni Üye
Bölgenin geçmişi roma dönemine kadar dayanıyor eski kilise yeri tabi artık tarla olmuş tabi akşam ezanınından donra bu işler sıkıntılı nedeni belli zsten akşam ezanından sonra cinler ve şeytanlar salınıyo mineralde olabilir ama avcumda hiç taş yoktu elime aldığımda topraktı zaten