Kurbağa ve yilan

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@kazama üstadım yarın gideceğiz kısmet olursa çıkan taşı toprağı çekerim.İndiğimiz yeride çekerim artık yukardan ne kadar görünürse aşagısı.Bırde kurduğumuz sistemi görür belki farklı bir fikir verir ustalarımız
Dikkat edin çamur olması sıkıntı kayma çökme Allah korusun , olmayacak gibiyse zorlamayın kapatın gitsin.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

nathandrake

Aktif Üye
Üst üste bindiğini düşünmüyorum , adamlar nasıl yaptıysa o şekilde duruyordu .
Neden dersen işaretler halen yüzeyde mezar işareti yuvarlak oyma 4 tane aynı kayada CNC den çıkmış gibi . İstnblaybrs resimler olsaymış çıkan taşı toprağı görmüş olurduk iyi olurdu .
Hocam mutlu son olmadi mı sizin çalışma da o kadar emek vermişsiniz

İstnblaybrs

Aktif Üye
Dikkat edin çamur olması sıkıntı kayma çökme Allah korusun , olmayacak gibiyse zorlamayın kapatın gitsin.
kazama üstad üstlerde çamur vs.yok son bir iki metrde başlamış yani 10 11 mt falan kuru hatta mıcırlı bir toprak çıkmış.bukadar zor değilmiş buğün çok zorlandık.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Hocam mutlu son olmadi mı sizin çalışma da o kadar emek vermişsiniz
Olmadı , çalıştığım arkadaşlarım yan çizdi .
Yan çizdiden kasıt dolandırma , sahtekarlık gibi mevzu değil önce birisi gitti , sonra 2 kişi olacak iş değil başka kimseylede öyle bir iş yapmak geçmedi içimden .Anlattıgım şekilde kaldı yani tamda sona doğru gelmiştik böceklerin çıkması çok güzel bir haberdi içerde boşluktan çıkıyorlardı ve yakındı yankı sesini duyabiliyordum odanın veya odaların .

İstnblaybrs

Aktif Üye

Turko

Uzman
Üçgen kafa yarım parmak perdesi büyük cüsseli kahverengi. Kara kurbağa sı. Memlekette siğilli kurbağa derler. Kış uykusuna yatar keyfi yerinde ise çıkmaz kör yılan dediğin kertenkele solucan kertenkele karışımı birşey. Kurbağa lar onları yer bu yüzden bu kadar büyük olurlar. Saf protein :) Asıl merak ettiğin bu olduğu için detay yazdım kör yılan çok iyi kazı cı dır. Derine ilerler kurbağa da kovalar. Diğer mevzuyu merak etmemiş sin ama onu yazayım boşluk tünel oda olarak tespit edilen yerler bence kaya blokları ve kaynak suları. Rast gelsin.

İstnblaybrs

Aktif Üye
Üçgen kafa yarım parmak perdesi büyük cüsseli kahverengi. Kara kurbağa sı. Memlekette siğilli kurbağa derler. Kış uykusuna yatar keyfi yerinde ise çıkmaz kör yılan dediğin kertenkele solucan kertenkele karışımı birşey. Kurbağa lar onları yer bu yüzden bu kadar büyük olurlar. Saf protein :) Asıl merak ettiğin bu olduğu için detay yazdım kör yılan çok iyi kazı cı dır. Derine ilerler kurbağa da kovalar. Diğer mevzuyu merak etmemiş sin ama onu yazayım boşluk tünel oda olarak tespit edilen yerler bence kaya blokları ve kaynak suları. Rast gelsin.
Turko üstad teşekkür ederim bilgiler için.Anladığım kadarıyla bu derinlikte yaşamaları normal ozaman.
Diğer konuda tabiki fikir ve tecrübenize saygı duyuyorum.Arkadaşlar olarak şöyle bir karar aldık buğün iki veya en fazla üç metrede bir ibare bir nişane çıkmazsa bitireceğiz.Yani bize söylene metrelerdeyiz buğün itibariyle.Üç te biz koyduk aklımız kalmasın diye :)

Turko

Uzman
Olmadı , çalıştığım arkadaşlarım yan çizdi .
Yan çizdiden kasıt dolandırma , sahtekarlık gibi mevzu değil önce birisi gitti , sonra 2 kişi olacak iş değil başka kimseylede öyle bir iş yapmak geçmedi içimden .Anlattıgım şekilde kaldı yani tamda sona doğru gelmiştik böceklerin çıkması çok güzel bir haberdi içerde boşluktan çıkıyorlardı ve yakındı yankı sesini duyabiliyordum odanın veya odaların .
Birilerini bul devam et böcekler başı boş dağılıyor ise karanlık basık alandan kendilerini güneş ışığına atar. Düşündüğün den daha az kalmış tam üstünde çalışıyormuş sun usta. En fazla 30-40 cm . Boşluğa düşmeye bir taş kalmış öyle diyeyim. Anlattıklarını okudum film gibi 3 kişi ile o işe helal olsun denir ancak. Helal olsun .

Turko

Uzman
Turko üstad teşekkür ederim bilgiler için.Anladığım kadarıyla bu derinlikte yaşamaları normal ozaman.
Diğer konuda tabiki fikir ve tecrübenize saygı duyuyorum.Arkadaşlar olarak şöyle bir karar aldık buğün iki veya en fazla üç metrede bir ibare bir nişane çıkmazsa bitireceğiz.Yani bize söylene metrelerdeyiz buğün itibariyle.Üç te biz koyduk aklımız kalmasın diye :)
Ekosistemi etkileyen binlerce faktör var. Normal diyemem sadece neden bir arada olduklarını yazdım. Kuyu var demişsin. Misal kuyular tip tip değişir Eğer bu geçiş li gizli bir oda saklıyor ise mazgal olur su tahliye için . Eğer mazgal tahliye hattı yakınlar da bir dere Nehir Vs birşey varsa oraya kadar gidiyor olabilir bu hayvanlar da bir şekilde o yerden girip yukarıya kadar gelmiş olabilir.