Kuş kafası gibi

poseidon2023

Uzman
bakmak ile görmek ayrı iştir agaa sen bakıyon dag görüyon ben bakınca odaları görüyorum
üsteki düzlügü gören resim olsa kactane olur onuda deriz

sayfa sahibi umarım cubuk kullanmayı biliyordur odaları tespit eder kac oldugunu söyler

odalar bu şekilde olacak örnek sayıları üç de olur beşde daha fazlada @deli firat

Ekli dosyayı görüntüle 271732

poseidon2023

Uzman
Allah iylini versin emiiiiiiiiii @Turko aksiyon muş ebene selam söyle

bilgi paylaştıkca deyer bulur derim işimiz arkadaşlara yardım etmek ve kafamızı dagıtmak kimseyi kırmak deyil beş parmak bir deyil

deli firat

DOĞACI
He iyi la hiç demeyin zaten bu gobelin canı sıkılıyor mu yapacak işi gücü uğraşı var mı az kavga çıksa da keyfimiz yerine gelse az ateş etsek sonra öpüşüp tokalaşıp helallik alırız sıkıntı olmaz demeyin ha iyi.
Allah’ın delisi seninle güreş ?‍♀ sözümüz var zaten işler yoluna girer girmez ordayım ha dersen acelem var oğlum orda pehlivan 14 yaşında babasından daha iyi pehlivandır uyarmadı deme ?

deli firat

DOĞACI
bakmak ile görmek ayrı iştir agaa sen bakıyon dag görüyon ben bakınca odaları görüyorum
üsteki düzlügü gören resim olsa kactane olur onuda deriz

sayfa sahibi umarım cubuk kullanmayı biliyordur odaları tespit eder kac oldugunu söyler

odalar bu şekilde olacak örnek sayıları üç de olur beşde daha fazlada @deli firat

Ekli dosyayı görüntüle 271732
La Allah’ın gundisi bir soru sorduk niye bu kadar alındın birbirine bağlı geçişli odalar de gitsin ? ha görmek bakmak üzerine yazmışın ya orda tek bir oda varsa ben birdaha konulara yorum yazmıyacam

Son düzenleme:

Turko

Uzman
Allah iylini versin emiiiiiiiiii @Turko aksiyon muş ebene selam söyle

bilgi paylaştıkca deyer bulur derim işimiz arkadaşlara yardım etmek ve kafamızı dagıtmak kimseyi kırmak deyil beş parmak bir deyil
İçin geçmiş 2 yıl önce böylemiydin anında çata pat olurdu laf edince tad vermiyor seninle uğraşmak artık mutlu olamıyorum aradığım sende yok ihtiyarladın.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@Fakiroğlan Kardasim.
İnsallah bu yer seni @Zenginoğlan yapacak.
Guzelce fotograflayip gel insallah.
Etrafdaki kayalari da dolas.
Buradaki her anakayada isaret olacak.
Onlari da resimle.
Arka tarafi da dolas.
5-6 saat zaman ayir.
100 den asagi fotografla donme.
Sarjin bitene kadar fotografla.
Yeralti sehrine kadar gidecegiz seninle insallah. İcimdeki his boyle soyluyor :)

Apollon01

Moderatör
Moderatör
evet harika bir yer ustalar gerekeni söylemiş, bir ilave de bulunayım, burda tünel vardır, önce tünel i bulunuz, ordan odaya geçişi bulunuz, yoksa hayaller paris, ama çevrede boş olmaz güzel şeyler vardır, aslında burası zordur, amaçevrede kolay bişeler bak bakiim ne var ne yok

Fakiroğlan

Yeni Üye
Hepinize çok teşekkür ederim ustalar.kayda değer yorumlar yapmışsınız.allah razı olsun hepinizden