Kuş ve papatya

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Sahte veya gerçek ?
Cihaz faktörünün gerçeği ortaya çıkaracağını düşünmekteyim.
Mezarsa ve el sürülmemişse ekmek var.

Normalde kuş müjdedir.

Yanında papatyayı biraz garipsedim lakin ortada bir tezat var.
Tezatlık kuşun iki tane olmasıdır.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....

@omerolmaz kuş işaretinde para arıyorsan alttaki görseldeki gibi bir kuş yakalamalısın.Oyma veya Kabartma olmayan işaretler her zaman Sahtedir.
Kıymetli zamanınızı orada harcamayın.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Değerli ustam kilise ile mesafeli çevrede mezarlık alan mevcut ama çok tahrip edilmiş namlı mezarı ayırt etmek imkansız nerdeyse kuş iki adet ve araları 2 metre gülün olduğu kayada güzel bir oyma mevcut istenirse videoda atabilirim sahte olma ihtimali vatmıı evet var ama ben sizindr belirtiliniz noktaları kontrol edip ona göre vazgeçmek isterim keşke demek istemem
Ustam tepeye çıkarsanız orada ters mezar yda dikili taş bakabilirmisiniz, yığma muhtemelen derededir toplu haldedir, tepedede olabilir, yani birden fazlada olabilir. Selametle kal. Bahsettiğim mezarda tepede olmalı biraz mesafelidir.

hepastios

Editör
Valla kusura bakmayın ama günümüze kadar bu kadar net gelemez kendi fikrim yeni yapılmış ayrıca genelde papatyanın yaprakları fazla ayrıca bir yaprağının yeri boş olması lazım yani başka bir taşta tek yaprak aranmalı onun için papatyanın sahte işi bilmeyen birinin yaptığı belli tabi bu benim fikrim ustalarımın fikrine her daim saygı duyarım

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dördüncü fotodaki yükselti İN, kuş ve papatya OUT.