Lahit olabilirmi

Obenim58

Member
Moderatör tarafında düzenlendi:

Obenim58

Member
Eklentiyi tikla usta böyle attı nedense

Pho34

Member
Akıl var mantık var lahitin orda ne işi var hocam.. Şaka mı yapıyorsunuz, insanlarla .... mı geçiyorsunuz anlamıyorum ki. Olmaz da varsayalım orda o dediğin den var, sence senin cürmün onu ordan çıkarmaya yeter mi?

Obenim58

Member
Sen benim cumrumu nereden biliyorsun ki artı dikkat ettiyseniz fotonun üst kısmı kesik orada olmayacakta nerde olacak acaba

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Akıl var mantık var lahitin orda ne işi var hocam.. Şaka mı yapıyorsunuz, insanlarla .... mı geçiyorsunuz anlamıyorum ki. Olmaz da varsayalım orda o dediğin den var, sence senin cürmün onu ordan çıkarmaya yeter mi?
Değerli kardeşim kızma ama sadece yorumun nedir acaba fikir paylaşabilir misin? Konu sahibi zaten lahit olabilir mi? diye sormuş. Burası lahit dememiş. Bu tür sert ve çok noktalı yorumların size ve üyelere zararı olur yararı olmaz.

Gelelim konuya, ustam bu dikdörtgenin baş ve ayak tarafı hangi yöndedirler? Doğu batı ise müslüman mezarı olabilir dikkat et günahtır. Selametle

Pho34

Member
Değerli kardeşim kızma ama sadece yorumun nedir acaba fikir paylaşabilir misin? Konu sahibi zaten lahit olabilir mi? diye sormuş. Burası lahit dememiş. Bu tür sert ve çok noktalı yorumların size ve üyelere zararı olur yararı olmaz.

Gelelim konuya, ustam bu dikdörtgenin baş ve ayak tarafı hangi yöndedirler? Doğu batı ise müslüman mezarı olabilir dikkat et günahtır. Selametle

" ustalarım iyi akşamlar, Eklenti138520 boşluk tesbiti yaptığım bölgeden mezar olduğunu düşündüğüm yer.taşlarla köşelerini belirttim.derinlik 1m civarı içerisini tespitde yaptım ben burdayım diyor siz değerli ustalarım nefer aceba " Konu sahibi tırnak içinde yazdığı yazıyla olayı kendi kafasında tamamen bitirmiş zaten hocam , Burda ki amaç sadece teyit etmek.. Bilmem anlatabiliyormuyum :)