lahitler, ihtimali nedir

wesli1986

Aktif Üye
Kardeşim bunlar 5 ay önce bana geldi salla geç kata kulleye gelme içinde sadece kemere bakalım dediler benim abiler bu kemer tek olarakta ortalıkta dolaştı bana aynısı böyle geldi video olarak üzerinde fiş ve parayla çekilmiş ama benimkinde böyle lahit görseli yoktu sadece kemer taş ve takılar vardı bizim abiler sahte piyasada dolasiyo dediler kemer gerçekmiş onu gösterip hepsini kakalamaya çalışıyorlar işin içinde farklı bir durum var uzak dur benden sana tavsiye yoksa kendini içerde bulursun .

wesli1986

Aktif Üye
Banada Erzurum dediler Erzurum'un bir koyundeymis getir dedik getirmediler Erzurum merkeze belkide sen beni tanıyorsun bende seni tanıyorum bilemem kardeş ama uzak dur SLayer

mayhem

Co Admin
Co Admin
Sen bizim yazdiklarimiza alinicak biri degilsin :) acikcasi bakmadim fakat bu kadar uye birseyler yaziyorsa vardir bir şeyler .

deli firat

DOĞACI
Ustalar demiş zaten uzak dur bence hayırlı işler rastgele

SLayer

Bilgili Üye
Kardeşim bunlar 5 ay önce bana geldi salla geç kata kulleye gelme içinde sadece kemere bakalım dediler benim abiler bu kemer tek olarakta ortalıkta dolaştı bana aynısı böyle geldi video olarak üzerinde fiş ve parayla çekilmiş ama benimkinde böyle lahit görseli yoktu sadece kemer taş ve takılar vardı bizim abiler sahte piyasada dolasiyo dediler kemer gerçekmiş onu gösterip hepsini kakalamaya çalışıyorlar işin içinde farklı bir durum var uzak dur benden sana tavsiye yoksa kendini içerde bulursun .
Vay be bende de video var parayla çekilmiş 5 lira para ilemi çekilmişti sendeki video kardeşim aynen buda Erzurum köyünden ayrıca 3 tane diyorlar ikisi gömülmüş biri komyinetin kasasında

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
ortadakini daha önce kamyon kasasında gördüm :) altında mührüde vardı. gerçek mi sahtemi incelemeyle ortaya çıkar. selametle.

oguzkagan

Bilgili Üye
Ustalar ortalık çok fena karışık... Her türlü alavere dalavere var.. Hepinizin şahit olduğu bir çok durum vardır illaki ..
Öyle numaralar dönüyorki taklaya getirdiklerinin basiretini bağlayıveriyorlar...

Aklı başında mevki makam sahibi bir dostuma eski tanıdıkları ulaşıyor ve diyorlar ki hz Meryem heykeli Viking kral heykeli ve başka objeler var biz çıkardık çok para bize yardımcı ol diye rica ediyorlar...
Resimleri istedik baktım hepsi de tam küfürlük... Neyse zorla ikna ettim bunlar yaramaz o kişilerin buna benzer ricalarıyla ilgilenme diye.Aradan biraz zaman geçti 2-3 ay kadar tabi elemanlar kimseyi tufaya getirememişler belli ki tekrar arıyorlar ve yine ikna oluyor beni aradı dostum bana çok inandırıcı geliyor bunlara yardımcı olayım madem çok para iyi olur dedi... Bu defa benim uslubumda değişti tabi her neyse zorla engelledim..daha yeni domuz heykeli ve bir kadın obje geldi çocuk yemin billah ediyor ben çıkardım diye ama hiç umurumda bile değil çünkü tufaya geldiğinde mahçup olmanın verdiği kırgınlık mı yoksa güvendiğin insanın güvenini zedeleyecek bir durumuna şahit olmak mı ya da kullanıldığını düşünmek mi hangi birine yanasın sonra...
Yazıklar olsun suistimaller suistimaller..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Banada Erzurum dediler Erzurum'un bir koyundeymis getir dedik getirmediler Erzurum merkeze belkide sen beni tanıyorsun bende seni tanıyorum bilemem kardeş ama uzak dur @SLayer
Erzurumdan lahit çıkmaz kardeşim. Çıksada bunlardan olmaz taş sanduka lahit çıkar. Onlarıda çeşmeye yalak yaparlar hayvanlar yararlansın isterler :D

wesli1986

Aktif Üye
Ben yemedim zatı işin özel yani benim abim alıcı olan eli kolu uzundur maşallah ömrünü bubislere vermiş sağlam delikanlı kendisi Erzurumlu dadastir yanlış yerden geldiler Erzurum dediler bizim abide hemen çözdü işi sağolsun yoksa taklaya getirirler adamı yemliyolar işte acaba bitane sazan yakalarmiyiz diye

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Objeler sahte

1453bur

Yeni Üye
Sahte bir kere lahitler bir müzede çekilmiş .altınlar ise eskitilmeye çalışılırken beyazlatılmış böyle bir şeyler bulup ona buna atmak yürek ister.eğer bunu bulan kişi bunlar gerçek olsaydı toz olurdu ruhun duymazdı kesinlikle sahte