Lütfen Herkes Baksın

Turko

Uzman
Kıymetli ustam rast gelsin. Rutin ibadet leri için yer arıyor isen Belki ufak bir yer bulursun bu bölgede lakin asıl klise yani tam boy heykellerin altın gümüş haclarin el yazması kitapların klise paralarinin olduğu asıl yer uzakta ve yüksekte olur bir cephesi muhakkak kapalı alana yasli olacak tek çıkış tek iniş olacak ne gür orman Neden cılız olacak suya yakın olmalı 4 cepheyi sıkıntısız görmeli. Bulduğunu düşündüğün nokta olursa muhakkak çevresinde ana kaya olmalı yükselti olmalı. Yerleşik halk klise ve depolarini saklar fare deliği gibi girişi olur . Tehlike anında kadın ve çocuklar sadece içecek ve değerli eşyalarını alıp depolara saklanır keza papaz da alacağı alıp Aynı yere saklanır . Paylaştığın görseller ile ilgili ustalar herşeyi söyledi . Hayırlısını diliyorum .

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Selamun aleyküm ustam. Burada büyük bir alan var. Ama benim dikkatimi karşıda kraliyet ve papazların mekanı çekti. Fırsat bulursan siyahla çizdiğim yerde kralı altlarında büyük mezarları bulacaksın Ama seni bekçileri ve tuzakları bekliyor olacak. Hakkından hayırlısı.

Ekli dosyayı görüntüle 149308

Ekli dosyayı görüntüle 149309

Ekli dosyayı görüntüle 149310

Ekli dosyayı görüntüle 149311

Ekli dosyayı görüntüle 149312

Şimdilik gördüklerim bunlar. Görürsem tekrar işaretlerim. Rabbim kolaylıklar versin.

Günaydın ustam. Kraliyet mezarı dddiğin yer diğer konularımda da ucından görünüyor. Diğer uatalar da arada orayı dikkatbçekici buldu. Oraları en sona bıraktım. Çünkü dediğin gibi çok aüır ve zor. Hem de çok uzak. Vakit bulamıyorum fotoğraflamak için. Uygun bir zamanda o eteklerin hepsi dolaşılacak.

Yorumların için teşekkür ederim. Eklemek istediklerin olursa beklerim. :)

Sevgiler.

SUSMUŞ35

Member
ustam yerin güzel hayırlı olsun bu resimler yenimi geçen seneninmi bu sigara paketini kaldıralı 1seneyi geçtide burda ondan sordum:230:

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Kıymetli ustam rast gelsin. Rutin ibadet leri için yer arıyor isen Belki ufak bir yer bulursun bu bölgede lakin asıl klise yani tam boy heykellerin altın gümüş haclarin el yazması kitapların klise paralarinin olduğu asıl yer uzakta ve yüksekte olur bir cephesi muhakkak kapalı alana yasli olacak tek çıkış tek iniş olacak ne gür orman Neden cılız olacak suya yakın olmalı 4 cepheyi sıkıntısız görmeli. Bulduğunu düşündüğün nokta olursa muhakkak çevresinde ana kaya olmalı yükselti olmalı. Yerleşik halk klise ve depolarini saklar fare deliği gibi girişi olur . Tehlike anında kadın ve çocuklar sadece içecek ve değerli eşyalarını alıp depolara saklanır keza papaz da alacağı alıp Aynı yere saklanır . Paylaştığın görseller ile ilgili ustalar herşeyi söyledi . Hayırlısını diliyorum .

Verdiğin bilgiler altın değerinde biliyorsun değil mi... Sana ve tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Sevgiler.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
ustam yerin güzel hayırlı olsun bu resimler yenimi geçen seneninmi bu sigara paketini kaldıralı 1seneyi geçtide burda ondan sordum:230:
Selamlar ustam. Ben bu sigaraya daha daha iki ay oldu başlayalı. Fotoğraflar dün çekildi. Siburada eski sifara yeni sigara diye bir şey yok. :) Ucuzluk ve çeşit çok.

Sevgiler.

Şirvan

Operatör
Allah kolayliklar nasib etsin inşallah

Vikvik.

Member
Yoklarım ustam. Tam olarak nasıl bir şey canlandı gözünde? Ona göre bakayım ben de. Teşekkür ederim.

Sevgiler.
kaya yapısı farklı geldi. ışığı diğer yerlere göre sağ taraf daha fazla yansıtıyor. sol ise yerinden cıkacak gibi. basarını dört gözle bekliyorum. saygılar

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 152524

Selam güzel ustalarım. Konumuz güncelliğini korumaktadır. Her yönüyle inceleme yapılacak kadar zamanım olmadıysa da biraz kontrol edebildim. Yüzeysel olarak çubukla sizlerin gösterdiği çoğu yerden oda şeklinde boşluklar tespit ettim. Değerli tespiti yapamadım.

Yukarıdaki fotoğrafın çizimini Dadaş_25 usta yapmıştı. Çoğu ustanın da dikkatini çekiyordu. Oraya uzaktan da olsa baktım ve tam da siyah kare olarak işaretlediği yerde diğer tarafı görünecek şekilde bir delik var. Kilometrelerce uzaklıktan o delik ve delikten gök mavisi görünüyor.

Son durum şu anda budur.

Sevgiler.