lutfen yardim

Ordu52

Member
Selam ustalarım biz burda calımaya devam ediyoruz bu arada biz bu mekanda 2 kişi ile beraberiz yani iki tane hesap var ayrı ayrı kullanıcılarla o gerci benim paylaşacagım resimleri yüklemiş ama ben bu konunun devamı diye tekrar yükleme gereksinimi duydum ustalarımın anlaması manasında bir yadımcı olursanız sevinirim. giriş kapısını kapattığını düşündüğümüz kayanın önunu acarken üzerinde şekiller oldu ve dogalmıdır diye bakarsanız sevinirimEkli dosyayı görüntüle 132752Ekli dosyayı görüntüle 132753Ekli dosyayı görüntüle 132754Ekli dosyayı görüntüle 132755

hades40

Bilgili Üye
Ordu52 Heyecanını kırmak istemem fakat konunu açtığından buyana takip ediyorum son resimleri görene kadar yorum yapmak istememiştim gördümki azimle çalışıyorsunuz lakin temamen doğal oluşumlar bunlar umarım emeklerin boşa çıkmaz ALLAH hayırlısını nasibetsin..

Ordu52

Member
@Ordu52 Heyecanını kırmak istemem fakat konunu açtığından buyana takip ediyorum son resimleri görene kadar yorum yapmak istememiştim gördümki azimle çalışıyorsunuz lakin temamen doğal oluşumlar bunlar umarım emeklerin boşa çıkmaz ALLAH hayırlısını nasibetsin..
teşekkürler ustam yorumun için en azından içimizde bir uhde kalmamış olur

hades40

Bilgili Üye
Ordu52 Üstadım dilerim görüşüm tersine çıkar kazançlı bir son olur sizin için. Dediğiniz gibi içinizde ukde kalmasın keyfe keder çalışın.

Ordu52

Member
Selam ustalarim biz bu mekanda 2 gundur calisiyoruz ve calismalarimiz sonucunda 30 cm yumusak toprak katmani 30 cm sert sikistirilmis toprak katmani olarak 2.80 m ilerledik ve simdi bir kayaya denk geldik onuda kiriyoruz aletlerimizle bu normal mi biz bu mekanda cubuk yardimi ile bosluk aldik girisi ve tuneli verdi bizde giris kendi yerimizde olmadigi icin tunelin ustunden girmeye karar verdik ve calisiyoruz 4 adet mezar saptadi bu konuyla ilgili bilgi sahibi olan ustalar yardim edebilir mi

Ordu52

Member
selam ustalarım bana yardımcı olurmusunuz en azından bir cevap yanı ben bir kaya katmanına denk geldim hilti bile zor çalışıyor ve her yer toz duman bu kaya katmanında bana yardımcı olacak bir araç söylermisiniz

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bayan mezarı buldunuz mu yerini

Ordu52

Member
bayan mezarı buldunuz mu yerini
giriş yerini ve oda sekillerine bir cubukcu arkadaşla baktık ve yerleri gösterdı ustam bize ama giriş bizim yerimizde olmadığı icin girişten işlem yapamadık ama tunel oldugunu söyledi cubukcu bizde kendi yerimiz sınırları içerisinde kalan yerden tünele inmeye karar verdik ve çalışmaya başladık ve bir katman sert tabak ve bir katman yumusak toprak olarak ilerledik ama sonunda sert bir kayaya rastladık ve bizi baya bir yordu su an 7 m çalısıyoruz ustam. cubukcu 4 oda oldugunu söyledi ama odalardan biri boşmuş

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
giriş yerini ve oda sekillerine bir cubukcu arkadaşla baktık ve yerleri gösterdı ustam bize ama giriş bizim yerimizde olmadığı icin girişten işlem yapamadık ama tunel oldugunu söyledi cubukcu bizde kendi yerimiz sınırları içerisinde kalan yerden tünele inmeye karar verdik ve çalışmaya başladık ve bir katman sert tabak ve bir katman yumusak toprak olarak ilerledik ama sonunda sert bir kayaya rastladık ve bizi baya bir yordu su an 7 m çalısıyoruz ustam. cubukcu 4 oda oldugunu söyledi ama odalardan biri boşmuş
Hakkında hayırlısı
........

avır

Aktif Üye
Çubukçuya güveniyorsanız devam edin ama farklı yerden girdiğiniz için odaların yapısını bozabilirsiniz buda tehlike demek dikkatli olun

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Girişi / Tüneli atlarsanız geri dönmeniz çok zor olur.
Derinlik kaç metre verdi çubukçu?
Bence bu arkadaş tekrar gelsin.
Çubukları tekrar tutsun.
Sanıyorum yerde kayma var.
Şu ana kadar tüneli bulmanız lazımdı.
Bazan mineral olur, bazan dikdörtgen taş olur.
Çubukçu bunu tünel olarak algılayabilir.
Benim de başıma çok geldiği olmuştur.
Tespit kontrol edilsin, boşuna yorgunluk olmasın.