Lütfen yorunlarmisiniz arkadaslar

mayhem

Co Admin
Co Admin
Merhaba alt tarafa doğru kayalık bölge mezarlık alan benim fikrim bu yönde . Kalp gibi görünen oymanin altındaki ucken kaya bakila bilir iyi forumlar .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Daha çok yerli kayaları büyük olanlari araştırma yapa bilirsiniz ufak olanların etrafına cihaz yada çubukla bakila bilir . Sanırım fazlaca kurcalanmis alan . Sabit değilde seyyar ufak kayalarda oyma tarzı büyük sunaklar varsa o kayaların altına bakila bilir resimde secemedim fazlaca unsur var sanırım orda .

Kanusturi

Member
Abem bunu elleyen yok yani koydede kimse bilmiyor ilk ben buldum diyebilirim başka resim istersen attım mesela buna yakın bir iki yığma ev var eskiden kalma bir kaç ağaç var yabani ağaç elma ve armut alt tarafında iki çeşme var birde eski celali yolu dediğimiz yol geciyor @mayhem

mayhem

Co Admin
Co Admin
Eski çeşmelerden başlayalım ozaman varsa görseli konuya ekleyiniz .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu gibi oymalar mezar der çözümleri kolaydır genelen siz bu alanda bol resimlemeler yapın konuya eklersiniz güzel Bir tecrübe olur sizin içinde fakat fazla Ümitlenmeyin bu gibi yerler yüzyıllar önce açılmış olur bu yüzden dağınık her yer .

Kanusturi

Member
Anladım çok teşekürler abem hele bakalım RABBİM ne eyler ne eylerse güzel eyler sağol hayırlı geceler

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bunun ile oyma arası 11 adımı geçmemesi lazım.
Doğrusu şimdiden merak ediyorum oymanın altındakini????.
Acaba nerelere girip çıkıyor idi????

20170517_151643.jpg