Mağara içinde dökme

fatih.o4

Aktif Üye
Selam arkadaşlar bir mağara var ve bu mağaranın yan tarafından tepeden akan bir su yatağı var mağaranın içinde iki yer kazılmış ama mağaranın tam ortasında kireçten bir kaya yapmışlar gibi 1 metre kadar dışarda olan ama yere gömülü bir taş var sizce bu mağaranın bir emaresi bir anlamı var mıdır veya bu taşın

acemi 55

Bilgili Üye
sizin tarifinizle birşey söylemek çok zor fotograf yüklerseniz burdaki yüzlerce tecrübeli göz var biri elbet birşey yakalar siz detaylıca resimleyip yükleyin

fatih.o4

Aktif Üye
Son düzenleme:

fatih.o4

Aktif Üye
Evet arkadaşlar konu günceldir ve yorum bekliyorum en çok bu mağara ile uğraştıkları için sizden de cevap bekliyorum...mağaranın içindeki ve üstündeki kayaları kopardıkça elimize geliyor ve mağaranın köşesinden kayanın arkasından su akıyor bazen sanki dağın içinden su geçiyormıuş gibi bir ses geliyor

fatih.o4

Aktif Üye
Hemen hemen hepsini kontrol ettim sayın ustalarım fakat literatür de uyan bir emare göremedim ne hikmetse hepsi ayrı güzellik ama sırlarını çözemiyorum

ragıp

Uzman
@fatih.o4
hayırlı formlar
bildiğim kadarı ile senin mağaranın dışında işin yok
paylaşımındaki fotoğraflar, mağaranın içi ile ilgili olmasını beklerdim

selametle

fatih.o4

Aktif Üye
ragıp ustam mağaranın fotolarını da atıcam şimdi ama dışında bir emare olabilir diye attım