Mağaradan çekilmiş fotoğraf sizce

reyhan99

Yeni Üye
[FONT=&quot]Mağara içerisinden çekilmiş bir fotoğraf ortaki taş önü eğimli arkası düz sol taraftadaki duvardada belli başlı oyulmuş görseller vardır.Yorumlarınız için teşekkür ederim.
[/FONT]

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
merhaba
resimden pek fazla bişey belli değil keşke mağaranın dışından içeri doğru resimleseydiniz evet ortadaki tek kayada bir işlenmişlik var ama tek resim ile olmaz

reyhan99

Yeni Üye
sol alt tarafta bayan kafası boynuz ve 2 ceylan var benim görebildiğim biraz üstündede kılıç var haç işaretli benim görebildiklerim

Son düzenleme:

reyhan99

Yeni Üye
sol alt tarafta bayan kafası boynuz ve 2 ceylan var benim görebildiğim biraz üstündede kılıç var haç işaretli benim görebildiklerim.

timur964

konularim
sağ tarafla mukayese edersek doğal net resim belki fikir değiştirebilir

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim foruma hoşgeldin. Birazda buraya giderken dönerken ve içeride yaşamış olduğunuz tuhalıklardan bahsedermisiniz ?

reyhan99

Yeni Üye
dadas_25 hoşbulduk.Mağaranın 3 metre gerisinde her taraf yesil iken belli bir bolge kuru idi onun 3 metre gerisindede suyu seven (tahminimce) kabalak bitkisi gibi bir bitki vardi bu bolgedede, magaraya bir ustten giris var birde kayanin ustunden 2 metre inip 1.5m geri donup magaranin agzina bir giris daha var o girisin altindada kopek girecek kadar bir yer daha var magaranin ustundeki girisin ordan asagiya zıplanılmıyor 3.5 metre yuksekliginde az oncede dedigim gibi kaya egimli,egimli yerden 2 m asagiya inip sonra U yaparak geri donulup girise gelinebiliniyor.

Son düzenleme:

reyhan99

Yeni Üye
Karsi sol duvarda kadin var gibi neyi simgeliyor.