Magnetic sensor Anten Çıkışı.

saftilki

Moderatör
Moderatör
o telefonun sensörünü kullanma samsung triend modelini bul, o istenilen değerlere sahip
o zaman tekrar tartışmaya aç derim, çünkü 0.02 ut değerinde olmalı
mobil gruplardan destek alabiliriz
triend'e en yakın s3 var 0.3 değerinde

man_correct

Bilgili Üye
tamam baska bir samsung model buldum eskilerden sensor var icicnde gogole playden indirdiğim dandik metal programlarıyla demir mengeneyi 30 cm den görüyor şimdi neler yapılabilir ona bakıcam tamam haberlesiriz saol

Apollon01

Moderatör
Moderatör
tamam baska bir samsung model buldum eskilerden sensor var icicnde gogole playden indirdiğim dandik metal programlarıyla demir mengeneyi 30 cm den görüyor şimdi neler yapılabilir ona bakıcam tamam haberlesiriz saol
man_correct ustam çoktandır burda görmüyoruz sizi, iyisiniz inşallah, selamlar

man_correct

Bilgili Üye
o telefonun sensörünü kullanma samsung triend modelini bul, o istenilen değerlere sahip
o zaman tekrar tartışmaya aç derim, çünkü 0.02 ut değerinde olmalı
mobil gruplardan destek alabiliriz
triend'e en yakın s3 var 0.3 değerinde
saftilki samsungun I8150XXLB4 modeli yanlız ek bir program olarak indirdigim magnetic sensor field programını kaldırdığımda bu olcu 10 cm kadar düşüyor

saftilki

Moderatör
Moderatör
@saftilki samsungun I8150XXLB4 modeli yanlız ek bir program olarak indirdigim magnetic sensor field programını kaldırdığımda bu olcu 10 cm kadar düşüyor
o modelin yapısını vs bilmiyorum dahası kim nerden nası niye düşmüş anlamadım
şaka bir yana kullandığım 2 adet apk vardı hatırlayamıyorum şimdi, telefonu köyde bir arkadaşa gönderdim yerinde data alması için,
ama o yeni tel alm ben diye kabul etmemiş, götüren zaat ta ayancığa götürmüş orda unutmuş gelmiş
tekrar bulabilirsem paylaşırım
uygulamanın biri nasıl bir sensöre sahip olduğunu gösteriyor artı birçok marifeti vardı,

androsense miydi öyle bi adı vardı

saftilki

Moderatör
Moderatör
@saftilki samsungun I8150XXLB4 modeli yanlız ek bir program olarak indirdigim magnetic sensor field programını kaldırdığımda bu olcu 10 cm kadar düşüyor

sensoduino apk
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.techbitar.android.sensoduino&hl=tr

bunu bi kur sahip olduğun telefonun sensör değerlerini okur

eski radyoların içinden çıkan ferrit nüve vardır iplik gibi bobin sarılıdır onlardan 1 adet temin edip bende bakıcam,
ama telefonum elime ulaşmadı daha

Son düzenleme: