Mahsen mi kral mezarımı

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotograflardan cikan.sonuc şudur:
Bir odanin icinde 8-9 ayri malzeme obegi var ve hepsi ayri ayri paketlenmis. Hangisini almaliyiz once.

Burada ayri ayri bircok mesele ve yer var. Bu kafa karistirir. Bence isin ehli birileri ile tum alani dolasmak en kolayi hangisi ise ona odaklanmak sira ile devam etmek. Belki 3-5 sezon devam edecek bir alan burasi.
Tespit ettiginiz ilk yerin uygun sekilde fotograflanmasi yapilinca burada katki sunacak ustalar olacaktir.
Herbir mevzuunun en az 16 adet fotosu lazimdir. 5 cepheden yakin uzak manzara fotograflari sart. Arazinin o mesele ile alakali heryerini gormek sart.
Kolay Gelsin.
işte budur. Ustam özetlemiş. birden çok mesele var burda. en kolay olanı; kuyu yu bul, tespitini yap, malzemeyi al.

Hazar

Member
işte budur. Ustam özetlemiş. birden çok mesele var burda. en kolay olanı; kuyu yu bul, tespitini yap, malzemeyi al.
Aynen işçilik çok bir yerden baslayacaz inşallah burada çubuk mu iyi is görür yoksa makinamı tavsiyeniz nedir teşekürler.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Burada bir çok ısaret var ustalarım gerekeni yazmışlar işaretleri tek tek değerlendirmek gerekir v işareti özgür bir isaretirV beş anlamındadır. V nin sivri ucu istikametinde 5 adım atılarak gelinen nokta araştır. V işaretinin açık uçlarının arası ölç ölçülen her cm 1 adım olarak V nin sivri ucu istikameti araştır. yada uzun kanadı ölç uzun tarafa git ne var ne yok araştır, eğer yanında karışık kanal varsa bu tılsımlı mezar işaretidir. olmak üzere araştırma yap mübarek

Hazar

Member
Burada bir çok ısaret var ustalarım gerekeni yazmışlar işaretleri tek tek değerlendirmek gerekir v işareti özgür bir isaretirV beş anlamındadır. V nin sivri ucu istikametinde 5 adım atılarak gelinen nokta araştır. V işaretinin açık uçlarının arası ölç ölçülen her cm 1 adım olarak V nin sivri ucu istikameti araştır. yada uzun kanadı ölç uzun tarafa git ne var ne yok araştır, eğer yanında karışık kanal varsa bu tılsımlı mezar işaretidir. olmak üzere araştırma yap mübarek
Evet kafkaslı ustam teşekürler v işaretinin hemen alt tarafında yer alan karışık alan tasli ufak aklanti gibi resmini atıyorum diğer adimlamayi da yapacagim
20210130_133353.jpg

Hazar

Member
Değerli ustalar merhabalar resimlere yorumlarınız nedir. Burası dere kenarı v işaretli kaya heykele benzeyen kaya . V işaretini nın kapalı yönünde doğuya doğru bu mağara tipi kayalar düz bir şekilde aynı istikamette yer almaktadır uzunluk işarete takriben 100 m gibi.
V işaretinin açık ağzı yönü batıya bakıyor heykelin yüz kısmının baktığı yer o istikamette işarete 50 m. 70 m. Gibi mesafede o yuvarlak taşlar yer almaktadır.
V işaretinin kuzey yönünde işarete 70 m mesafede gibi dere yer almaktadır, dere de o ufak şelale yer almaktadır, derenin çatalı yoktur en yakın çatal bağlantı yeri 2.km mesafede yer almaktadır. Saygılar