makina hakkında bilgisi olan varmı

mehmet.şen

Member
Ustalar jeosonar 3d çift sistem makro makinasini kullanan varmı nasıl bi cihaz bilgi verirseniz sevinirim bi tane var şuan elimde arazine her şeye sinyal variyo bişey anlamadik

Şirvan

Operatör
Ustalar jeosonar 3d çift sistem makro makinasini kullanan varmı nasıl bi cihaz bilgi verirseniz sevinirim bi tane var şuan elimde arazine her şeye sinyal variyo bişey anlamadik
Bizde bir yere bakacaktik arkadaş getirdi degerli gösteriyor derinlik şukadar diyor. Boş kardeş bolca spor yaptırdı

Eminbaykurt

Member
Bende o cihazdan var sakin alma hatta dedektör alma kimsenin seni kandirmasinada izin verme dedektörler sadece tek tek arama işine yarar yüzeysel işlerde işe yarar ben jeosonar 3d sifir aldim 4.250 ye alma alma alma

MendereS

Bilgili Üye
her şeye sinyal vermesine değil değerli moduna bakacaksın. %91 değerli demediği sürece elleme. birde cihazı çok fazla topraktan uzaklaştırarak yada yapıştırarak arama yapma: toprak ayarını yaptığın mesafeyi koruyarak ara o zaman verim alırsın.

timur964

konularim
bende 3700 aldım temiz toprak bulur 100 % hassasiyetle arama yapabilirsen buyuk malzeme bulunur oda temiz minarelsiz olursa yoksa sürekli sinyal ve toprak ayarı yapıyorum bende yeni alacaksan bence daha araştır acele etme derim

mguleryuz

Aktif Üye
kazmaya meraklıysan al doluyada kazarsın boşada anca kasların güçlenir ama değerli metal bulamazsın o cihazla at nalı soba borusu teneke demir kırığı ama değerli bulmaz