makine tavsiyesi.

oymak beyi

Bilgili Üye
dephunter pro kullanımı zordur hem eski teknoloji adını görünce bu dezavantajlar geldi aklıma.
ustam yetkili bayisi ile görüşme yapmıştım. onda sormuştum. çıkan ilk deephunter ile 2020 çıkışlı deephunter aynı mı diye. muhatap kişi güncellemeler var özellikle de başlık içinde ki sargılarda demişti.

Hostia

Moderatör
Moderatör
sen bilirsin kötü demem sadece kullanımı zor derim. mineralden etkilenir bolca sahte sinyaller üretir üretilen sinyaller arasında gerçek ve sahteyi ayırmak biraz ustalık ister, kullanırken cep telefonunu kapatıp üzerinde metal olmamasına dikkat edersin hatta ayakkabında bile metal olması özellikle büyük başlıkta bunlara dikkat etmen gerek.

oymak beyi

Bilgili Üye
sen bilirsin kötü demem sadece kullanımı zor derim. mineralden etkilenir bolca sahte sinyaller üretir üretilen sinyaller arasında gerçek ve sahteyi ayırmak biraz ustalık ister, kullanırken cep telefonunu kapatıp üzerinde metal olmamasına dikkat edersin hatta ayakkabında bile metal olması özellikle büyük başlıkta bunlara dikkat etmen gerek.
faydalı tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim ustam. inşallah hayırlısı ile rast gelir, saolasiniz.

İBOBABA

Member
usta zaten daha önce de sizden duymuştum bu pmx i, ve araştırdım da genel olarak memnunlar ama fiyat beni aştığı için malesef artık bakmıyorum. jeosonar ve deephunter bakıyorum, bi jeosonar ile görüşme yaptım büyük ihtimalle bu hafta sonuna kadar jeosonar alacağım. inşallah hayırlısı olur
Cihaz aldınmı memnunmusun gold almadıgına pişman olmazsın insaallah

oymak beyi

Bilgili Üye
Cihaz aldınmı memnunmusun gold almadıgına pişman olmazsın insaallah
ah ustam ah, cihazı aldım arazilerde süründum aldığıma da pişman oldum, pmx gold alamadığıma da bin pişman oldum. bir karış yükseklikte ki kayanın altına çeyrek altın koydum, yemin ederim makina tık diye ses çıkartmadı, tık demedi ya, almadan önce herkes övüyordu, 190cm den metal buluyorlardı bize gelince bir karış taşın altını görmedi pislik makina

İBOBABA

Member
ah ustam ah, cihazı aldım arazilerde süründum aldığıma da pişman oldum, pmx gold alamadığıma da bin pişman oldum. bir karış yükseklikte ki kayanın altına çeyrek altın koydum, yemin ederim makina tık diye ses çıkartmadı, tık demedi ya, almadan önce herkes övüyordu, 190cm den metal buluyorlardı bize gelince bir karış taşın altını görmedi pislik makina
Pmx 110 adet 1tl yi 13cm lik küpün içine koyduk 11dd başlıkla 110cm taş duvarın altından aldı,
İşte baştan iyi düşünmek lazım al sat derken dünya para gidiyor ben ilk kez pmx aldım hala kullanıyorum sakin davran gold al keyfine bak acele etme,
Bu arada ne almıştın

oymak beyi

Bilgili Üye
Pmx 110 adet 1tl yi 13cm lik küpün içine koyduk 11dd başlıkla 110cm taş duvarın altından aldı,
İşte baştan iyi düşünmek lazım al sat derken dünya para gidiyor ben ilk kez pmx aldım hala kullanıyorum sakin davran gold al keyfine bak acele etme,
Bu arada ne almıştın
deephunter almıştım duruyor evde, ilana koydum insallah tez zamanda defolur başımdan

oymak beyi

Bilgili Üye
Detaylı inceleseydin belki ayarlarda sorun vardir sıfır mı aldın
ikinciel almıştım. yani usta ayarlarda belki bisey vardır ama bir karış yani, bunun ne ayarı olabilir ki, bir metre demiyorum bir karış, ayarı yanlış yapsam ne olur ki bir karış yani 19-21cm arası,