Makro

ceryanci

Member
Makro jeosonar 3d nasıldır kullanan bilen varsa yazarsa memnun olurum

Hostia

Moderatör
Moderatör
çok fazla sinyal üretir sen sinyallere bakmayacaksın ekrandaki gösterge %98 değilse pas geçeceksin olay budur. çalıştığın alana gelinde düz tarla gibi olması lazım engebeli yerlerde sıkıntı yapar. güzel taraflarıda var kaya mezar tünel gibi boşlukları bulur ondada gösterge %98 olması lazım kaba yerlerde boşluk göstergesi harekete geçer %70 lere vurur bunlar boşluk değil toprağın kaba yerleridir. artısıyla eksisiyle fena cihaz sayılmaz tabi ücrette önemli 4 bin veripte herşeye hakim olacağım kafası yaşamak abes olur. diğer 4, 5 bin ortalama cihazlara göre sınıfının iyilerindendir. ben sana bi akıl vereyim sen bunu değil makro racer 2 var onu al emin ol pişman olmayacaksın 40 cm ye kadar ne varsa sorunsuz toplarsın.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Kardeşim hiç tavsiye etmem. Sakın alma Arkadaşım da var uzun zaman önce aldı bin pişman .

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kesinlikle uzak dur.Bedava verseler gene alma.Ona vereceğin parayla alınacak en güzel dedektör Delta Pulse 3S Plus'tır.

Hoplit

Bilgili Üye
kullanandan kullanana değişiyo galiba ben delta pulse gördüm durmadan cigirdiyordu bir cihaz sürekli cigirdermi jeosonar bizce delta pulseden çok daha iyi işin aslına bakarsan ikisinede çok güvenme git at max al keyfine bak

Hoplit

Bilgili Üye
makro racerde olur evet oda olur.