Mala Gpr Ölçüm Sonuçları

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
operatörün yorumu aradığımızın olmadığı , fay hattı , elektrik hattı ve kayalık alan olduğu
İlk grafiklerdeki yoğunluk zaten kayalık olduğunu belli ediyor ama derinlik ve genişlik çok olunca bu halinde birşey varsada görmek çok zor olur. Datayı voxlerde işleyebilirsek birşey varmı anlaşılacaktır.

Alaras

Yeni Üye
İlk grafiklerdeki yoğunluk zaten kayalık olduğunu belli ediyor ama derinlik ve genişlik çok olunca bu halinde birşey varsada görmek çok zor olur. Datayı voxlerde işleyebilirsek birşey varmı anlaşılacaktır.
Teşekkürler

Turko

Uzman
derinlikte 8-9 mt civarında başlayan 11-12 mt gibi derinlikte biten bir hat var x hattında 5-13 arası . x hattında 8-16 da ,derinlikte ise 12 mt de başlayıp 15 mt de biten bir hat daha var. Bu saydıklarım geometrik hatlar . Ben elektirik su hattı vs göremedim. Fay hattı bilmem ama 16 mt derinlikte fay hattı mantıklı gelmedi.

Alaras

Yeni Üye
derinlikte 8-9 mt civarında başlayan 11-12 mt gibi derinlikte biten bir hat var x hattında 5-13 arası . x hattında 8-16 da ,derinlikte ise 12 mt de başlayıp 15 mt de biten bir hat daha var. Bu saydıklarım geometrik hatlar . Ben elektirik su hattı vs göremedim. Fay hattı bilmem ama 16 mt derinlikte fay hattı mantıklı gelmedi.
Geometrik hat dediğiniz nedir hocam

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam ham goruntu bunlar..eksik bilgi yada yanlis yonlendirme var bu konudaa..konu sahibi kardess fay hatti cok derinde olur..netten kuzey anadolu fay hatti resmini gor..kafan ayikirr.bastan sagma cekim ve aydinlatici bilgiyi sana vermemisler....senin hataan degil emanet iss boyle olur

light_celal1

Yeni Üye
s.a bu cekımler kac mhz antenle alındı bide bunun hamdatası radargram ekranı varmı

legal35

Member
görüntülerde hedef olmadığı gibi, sanal görüntülere benziyor. her geleni gerçek gpr sanmayın . dolandırılmış olasılığınız yüksek

jeodek

Bilgili Üye
Merhaba, dataları alma şansımız var mı? Kendimde bir analiz yapmak isterim. Sonuçta analiz yaparken operatörün izlediği yol çok önemli.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Mala bu görüntüyü aldı ise kullanıcı hiç bir şekilde cihaz kullanmayı bilmiyor.bu is woxler çözer. Bu daralır oraya yüklenip bakılır ise bir şey der!benim kanaatimce bur düzeltme var ustalarım da belirtmişler ama fay hattı değil gibime geldi.bir mala kullanıcısı olarak bu sekilde bir çekim de ilk defa görüyorum bunu da belirtmek isterim.tanimadiklariniz ile iş yapmayın!