Malatya'da piyasa değeri 5 milyon dolar olan İbranice el yazması kitap ele geçirildi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Taklacilarin işi. ..bide bu değerleri fiyatları kim neye göre belirliyor. Gitsinler dinler tarihini okusunlar kolpacilar..
hala gecerli.bu lafim .
kime neye gore milyon ediyiimis bu kitaplar.karaborsacilardan yardimmi aliyilar fiyat bicerken acaba yetkililer.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Geçen gün aksarayda bir kaç sitel ve sütun yakaladılar . 2 sitel vardı aralarında paha biçelemiyor değer biçilemiyor madem öyle bende dedim bir tane götiriyim müzeye teslim etdim saolsunlar teşekkür edip yolladılar beni . Tabi gitmişken bir çok şeyide sordum yeni işleyiş güzel bilginiz olsun .

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tabi gitmişken bir çok şeyide sordum yeni işleyiş güzel bilginiz olsun .
Ustam bizi de aydınlatırmısın? Ne gibi değişiklikler olmuş? Define arama,bulmayla mı ilgili,yoksa defineci müze ilişkisi mi?
Önceden hakedilen ikramiyeyi 5 senede vermiyorlardı.Şimdi 4 seneye mi düşürmüşler :D

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ustam bizi de aydınlatırmısın? Ne gibi değişiklikler olmuş? Define arama,bulmayla mı ilgili,yoksa defineci müze ilişkisi mi?
Önceden hakedilen ikramiyeyi 5 senede vermiyorlardı.Şimdi 4 seneye mi düşürmüşler :D
yazdıklarının hepsinde iyileştirmeler yapılmış . Mesela bir heykel buldun bunu müzenin satın alımcısı fiyat biciyor işine gelirse gelmezse başka müzeden'de teklif alabiliyorsun artık 100/25 değil 100/100 hakkını alabiliyorsun .

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yazdıklarının hepsinde iyileştirmeler yapılmış . Mesela bir heykel buldun bunu müzenin satın alımcısı fiyat biciyor işine gelirse gelmezse başka müzeden'de teklif alabiliyorsun artık 100/25 değil 100/100 hakkını alabiliyorsun .
Eskiden heykele hiç para verilmiyordu.Şimdi veriliyorsa bu bile tek başına,definecilik adına güzel bir gelişme.