Manyetik alan

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır üstadım bukadar iş görür olsaydı şimdiye dek xrayı portatif hale getirip deneme testleri yapan olmazmıydı malum büyük paralar dönüyor derin mevzu sistemlerde...
Sorun orda zaten portatif yemiyii denendi..x isini nekadar geniş alanda yüksek enerjiyle nufuuz ederse o kadar tesirli oluyor.ebatini sistemini enerjisini kısıtlayıcı kucultursen anca kendi ekseninde kalıyor

izollu

Yeni Üye
Yok kirletme doğayı gerek yok bunlara. çok basit bir yöntemi var kullanan kişinin gücüne kuvvetine istinaden 1 km ye kadar etkili ama, işte aması var. Neyse Derin mevzular gece gece suya taş atıp bulandirmayayim.
Abi basit yöntemi yazsan bu cahil cubukculara. Bizde öğrenelim olmazmı.

odin

Editör
Sorun orda zaten portatif yemiyii denendi..x isini nekadar geniş alanda yüksek enerjiyle nufuuz ederse o kadar tesirli oluyor.ebatini sistemini enerjisini kısıtlayıcı kucultursen anca kendi ekseninde kalıyor
bir ara haberlerde okumustum. insaat isinde kullanilan bir makine varmis rontgen benzeri. bir gun sahada elemanlar makinenin bir parcasini dusuruyorlar boncuk gibi bisi. genc iscilerden birisi buluyor atiyor arka cebe. isten cikiyor biniyor dolmusa eve gidiyor tvnin uzerine koyuyor buldugunu felan evdeki ahali bakiyor vs vs. ertesi gun arkasinda yaralar cikmaya basliyor elemanin....

kisaca elemanin buldugu makinenin radyoaktif parcasiymis. olay baya bir trajedik ben kisaca degindim.