Manyometre sensorlerın donuslerden etkılenmemesı cozumu varmı.

adem44

Bilgili Üye
Flc 100 gıbı mayetık sensorler donuslerden etkılenmemesı için bi cozum varmı dedoktorgıbı kullanmayı dusunuyorum 3d işi sikintılı .

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Fluxgate Magnetometers - stefan-mayer.com
Home ustam musait olduğunda bu ürünleri ve işlevleri sana fikir verecektir. Kolay gelsin

adem44

Bilgili Üye
Ustam teşekkurler cozumunu buldum topraga 1.5 metrelık ray sıstemı yapıp rayı terazıye alıp guullanmayı dusunuyorum bu sıteme gemılerde olan uydu sıstemı olacakkı ıs gorsun .

adem44

Bilgili Üye
Mıknatısla bi ayar yaptım Allah nasip etti fazla sınyal vermıyor binada koselerde sinyal veriyor demırı kendı eksenıne dondurunce bi noktadan sınyal alıyor parazıtler tamamen gıttı ama toprakta ıs gorurmu bılmem ufak bır cekım parazıtlr gıtmıs .Ekli dosyayı görüntüle 213818Ekli dosyayı görüntüle 213818 woxler kullananlar iyi bilir bu goruntunun anlamını hep karmasık bır goruntu sebenı sınyal parazıtlogı gerısınde supelı yorum benım anlamasıgım acık havada demıri 1 metreden max 2 metreden toprakta nasıl 5 10 metre malzemeyı gorıyor manyometre toprak yapısı hava testınden zıt oldugu nu bılıyorum .Birde terazili manyometrwyle olcu alınarak tabı cok derınlerden saglıklı goruntu alına bılır sensorun 1 mılım asagı yukarı olması bıle yorum yapmayı guclendorecektır bu sekıldede yol var ama işçilik fazla bır tel germekten plmuyor mıllet goruntulu cgaz alıp iş bıttı sanıyor.

Son düzenleme:

adem44

Bilgili Üye
Acık havada 1 metre demırı goren manyometre toprakta kacmetre demirı gorur bosluk felan gorurmu bilen varmı aslı nedir 1 metre max 2 metreden ceken manyometre nasıl toprakta 5 10 metre cekıyor bunun ızahı acıklaması varmı.

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
adem44 üstad sadece saf demire normaldir. Çekerdee. görürdee. Sen 30.cm ye bakır levha yada bakır tencere göm dene farkı anlarsın. Her metalin frekansı başkadır. Çalışma ve emeğe çoook saygım varr

adem44

Bilgili Üye
adem44 üstad sadece saf demire normaldir. Çekerdee. görürdee. Sen 30.cm ye bakır levha yada bakır tencere göm dene farkı anlarsın. Her metalin frekansı başkadır. Çalışma ve emeğe çoook saygım varr
Bakırı gormuyor ama toprak altında gormesı lazım sinyal atımı sıddetlı olursa goremesı lazım eksı degerde eskı gomuyse topragın ıcındeyse mavi ton azda kırmızı olması lazım gazdan oksıtten dolayı manyometrenın calısma mantıgına bakarsan yenı gomuyu mavı olarak gormesı lazım onuda anlamak zor ama imkansız degıl voxler programıyla bu detay anlasıla bılıyor anladıgım .