Manzara güzel amma..

kardes mutahit akrabana.. 49 yilligina das ocagi ruhsati aldir..doyadoya bak .soyle elekten gecir.nadasa birak komple alani cihazla tara toprak dinlensin..nasi olsa kullanim hakki sende tarlanin surr haa surr sur ha surr ondan sonaa
Ustama katılıyorum.. Benimde ekleyeceğim kayalar Baya eskiye dayanıyor bunlara odaklı çalışmaktansa zemin altı oda mezar ara derim saygılar

Demirdağınkurdu ustam demek Mal bulanındır ustam zemin altı mezar mı demek istiyordu bende mütahit akraba, daş ocağı,ruhsat elek nadas noluyo diyodum tercüme ettiğin iyi oldu
İşleme başlamadan çubukla teyit ettir sonra vira bismillah çıkacak olan bir taş heykel bile bir çokaltından daha değerli... Bulunduğun yerin geçmiş tarihini biliyormısun? Her zaman iyi bir araştırma çok çalışmaktan daha iyidir çevrende varsa başka alanlar.. Muhasebeni yap hangisi kolayına gelir se ondan başla... Tecrübe etmiş olursun

densi

Bilgili Üye
@Demirdağınkurdu ustam şu anda çubuktan başka bir şey kullanmıyorum detektörlerden nefret ettim ve bu işe hobi gözüyle bakıyorum olsada hoş olmasada hoş hesabı, nasibimiz neyse o ötesi boş.
mekanın geçmişi yok gibi herhangi bir iz işaret yok yada ben göremedim.yaklaşık iki km. ötesinde aynı böyle kayalık alanın tepesi eski roma Bizans yerleşkesi fotolarınıda https://definesohbeti.com/cozumune-...eri/52955-ustalarim-bir-goz-atarmi-acaba.html bu konuda atmıştım ama o yerleşkeyle buranın alakası yok gibi duruyor. neyse iyi bir havada gidip tekrar bakarız artık

@Demirdağınkurdu ustam şu anda çubuktan başka bir şey kullanmıyorum detektörlerden nefret ettim ve bu işe hobi gözüyle bakıyorum olsada hoş olmasada hoş hesabı, nasibimiz neyse o ötesi boş.
mekanın geçmişi yok gibi herhangi bir iz işaret yok yada ben göremedim.yaklaşık iki km. ötesinde aynı böyle kayalık alanın tepesi eski roma Bizans yerleşkesi fotolarınıda https://definesohbeti.com/cozumune-...eri/52955-ustalarim-bir-goz-atarmi-acaba.html bu konuda atmıştım ama o yerleşkeyle buranın alakası yok gibi duruyor. neyse iyi bir havada gidip tekrar bakarız artık
Bak dostum o yerleşkey le bu yerleşke arası ne kadar mesafe vardır.. Eğer 10km varsa bağlantı var ve olacak kaya yapıları birbirine çok benzer daha önceki açmış olduğun konu çevresi prenses papaz mezarı olacak öyle görünüyor oysa şuan bulunduğun bölüm vatandaş mezarı olacak şansına