mardin abilerim tum yorumlarinizi bekliyorum saygilar

lokomotivo1

Member
Kesinlikle oyle poesidon abim
kesin sonuca ulasirim dimi abi boyle
acaba birsey bulunurmu bilmem ama umarim girmemislerdir ve ben hayatta giremem abi tek basima :)

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim buradan uzak durmanı hatta mardinin hiçbir yerinde çalışma yapmamanı öneririm. Sebeplerine gelince
1- Mardindeki birçok alan uydu kontrolü olarak denetim altındadır.
2- Mardinde çok eski kavimlerinden dolayı büyücülük ve tılsımların en güçlü olduğu alandır. Buralarda tılsımlı bir alan varsa onu çıkarmak imkansız gibi birşeydir.

poseidon2023

Uzman
her kez nasibini arar varsa nasip verir biz arıyacaz bu işlerde yenisin belli elinden geleni yapacaksın gidince kuyuyu resimlersin derinlik genişlik cevre resmi ve cubuk kullanmayı ögrenmen gerekiyor boşluk tespit etmek için

Pscyhe

Engellendi
Tilsim buyu korunakli alan duyunca uzak durmayi her zamn tercih etmisimdir..bulacagim sey oda kesin degil bulup bulma benim canimdan yada sagligimdsr onemli degildir.bu niyetle calismalar yapilirsa daha saglikli olacagina eminim.

lokomotivo1

Member
Dadas abi poseidon abi kesinlikle haklisniz
ugrasilmiyor imkansiz dediginiz gibi ama cekecegim o kuyuyu hic bir bilgim yok be abi bosluk bulma vs ama resimlerini atarim hepsini :)
hemen sikayet olur tarih tarihte kalsin diyorlar ya da baska bir sey var bende mardinliyim abi o yizden buyu vs cok oluyor cok arastirdim saygilar :)

lokomotivo1

Member
Psyche abi tabi ki oylw abi insanlarin basina neler geliyor izledim hep videolari gerek yok kikise vs mezar alti cok kotu ya

lokomotivo1

Member
Erseyi cekip atacagim supheniz olmasin ama giremem icine hayatta :)

lokomotivo1

Member
Abi simdi sordumda anneme dedemin dedesinden daha oncelerde yapilmis kuyu ve keci koyunlari su icirmek icin kuyudan su cekiyorlarmis ve yazin suyu aziyor kis zamani coaiyor yani hala kullaniliyor
ama tam nerdedir bilemem gercekten meraklandim bizimkiler arastirinca boyle seyleri deli misn diyorlar bosver bakma korkuyorlar tilsim vs :)

lokomotivo1

Member
Bizim uzum baginin tam kose tarafinda sol ust kosesinde yukakri dogru gidiyor abilerim

poseidon2023

Uzman
Allah iyilı versin emi hayırlı pazarlar iyi calışmala kolay gelsin ragıp

hepsi bekliyor mazemeler yatsın buyusun ayy ve yıldızlara bakarak