MendereS ustaya 1 sorum var

LaTahzeN

Member
Selamun aleyküm hocam bır sıtede rastgele bisey carptı gozume sıze danısmak istedim. Konuyu acan kişinin nicki de sizinle aynı cunku. Konuya geliyim @MendereS ustam bu resimdeki yerleri cok ıyı bılıyorum bu harıtamıdır eskıya belgesımıdır yada herneyse elinizdemidir ?

LaTahzeN

Member
@Sedegor tsk ederim ilgin için. Bilirizki bu işler hep sabır işidir zaten beklerim sorun yok cevap verıcegınden de eminim yanlız gercekten oyle bı harıta varsa ben suan tam olarak o resımdekı ısmı gecen yerlerın ustundeyım.

yuans

Aktif Üye
LaTahzeN aynen kardeşim. Gördüm yakınsın gerçekten. B...k..ir nasıl yağış var mı?

AmoRe

Aktif Üye
Bende ediyorum ömer hattab :)

AmoRe

Aktif Üye
Yuans maşallah ip değiştirici kullanırım sürekli ondan değişiyor ipler şuan evde turksat var ama bilemedin manisa hoş izmir üzerinden bağlanıyor ya neyse :p Çok tehlikelisin vesselam..

yuans

Aktif Üye
Yuans maşallah ip değiştirici kullanırım sürekli ondan değişiyor ipler şuan evde turksat var ama bilemedin manisa hoş izmir üzerinden bağlanıyor ya neyse :p Çok tehlikelisin vesselam..
O yüzden zor oluyor dedim ama birazcık. :) İzmir - Aydın - Manisa üçlemesi oldu onun için özür dilerim. :biggrin-new: