merdivenler ve fikirleriniz

kerti17

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar üçgen işaret için yorumlarınızı alabilirmiyim ustalar. Kayanın yandan çekiminde görülen yer horasanı andırdığı için kurcaladım ama bi fikrinizi alabilirmiyim

IMG_5866.JPG

IMG_5867.JPG

IMG_5868.JPG

IMG_5869.JPG

Esteban74

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Üçgen işaretinden emin değikim, ama bu son resime yakın bir yerde mezar bulabilirsin bence...

kerti17

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam haklısınız fotoğrafda doğal görünüyor lakin kenarları eşit uzunlukta. Ve simetrik olarak çizilmiş çok eskiden çektiğim fotolar eski bilgisayardan çıktı.

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bana doğal geldi

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@kerti17

iyi formlar
hoş geldin

bende doğal diyorum

gömüye dair bir tek emare göremedim.
ya siz?

selametle

kerti17

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merdiven, kare, üçgen, dikdörtgen, koltuk hepsi bir arada

diğer konuya bekliyorum ustalarım

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@kerti17
her iki konunuz da da ortak resimler olduğu için
birleştirdim. bilginize

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Merdivenler güzel. Oymalar ve çevrede güzel hem de müsait. Merdivenlerden yukarı çık ve dört bir tarafı resimle özellikle merdivenleri takip eden tarafın detaylı resimle. Bence önce dikdörtgen oymalara yönel çünkü bayan mezarlarıdır. Ayrıca böyle önemli bir yere yani krala yakın gömüldüklerine göre varlıklı bayanlardır. Bu da seni ihya etmeye yeter de artar bile. Oymaların detaylı çevre resimlerini uzak yakın çek yükle baksın ustalarımız yardımcı olacaklardır. Selametle

Karabulut

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Elindeki Kemik insana ait muhtemelen küp içinde çıktı kırılmış parçalar var.

kerti17

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merdivenler güzel. Oymalar ve çevrede güzel hem de müsait. Merdivenlerden yukarı çık ve dört bir tarafı resimle özellikle merdivenleri takip eden tarafın detaylı resimle. Bence önce dikdörtgen oymalara yönel çünkü bayan mezarlarıdır. Ayrıca böyle önemli bir yere yani krala yakın gömüldüklerine göre varlıklı bayanlardır. Bu da seni ihya etmeye yeter de artar bile. Oymaların detaylı çevre resimlerini uzak yakın çek yükle baksın ustalarımız yardımcı olacaklardır. Selametle
ağzına yüreğine sağlık hocam Allah nasip kısmet ederse bayramda tekrar fotoğraflayacağım iyice. burdan alacağım fikirlere, ustalarımızın görüşlerine, düşüncelerine göre gittiğim yerde yoğunlaşmayı düşünüyorum.

Karabulut

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merdiven basamaklarını dedektörle kontrol et Ayrıca mezar bitkiside var oraya islem yapılmış Kare oymanın sağında delik gibi yer gördüm orayı incele bakalım nereye gidiyor Agacın oralarıda fotola kare oymanın karşısında kaya varsa fotola Etrafta açılan yer varmı