Merdivenli mahzen tuzakları

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Giriş burası etrafı kestim foto evet baktım siyahlı yerden açılacak ama tedirginlik var
Tedirgin olmana gerek yok ... çok el altında 1 yer değilse yavaş yavaş ilerlenir .. her adımın altını üstünü inceliyerek gidersiniz ... tünel veya mağara derine iniyorsa tehlike her adımda biraz daha artar .. oyüzden tecrübeli usta gerekiyor ...ona göre de ekip ve ekipman gerekiyor .. ..
Çok göz önü değilse bismillah de ... çekinecek 1 şey yok ..

Definecikız

Member
Tedirgin olmana gerek yok ... çok el altında 1 yer değilse yavaş yavaş ilerlenir .. her adımın altını üstünü inceliyerek gidersiniz ... tünel veya mağara derine iniyorsa tehlike her adımda biraz daha artar .. oyüzden tecrübeli usta gerekiyor ...ona göre de ekip ve ekipman gerekiyor .. ..
Çok göz önü değilse bismillah de ... çekinecek 1 şey yok ..
Bizim ekip acemi ? yanlız bu dağa dadanan başka bir grup var o yüzden hızlandırmak istemiştim yoksa gözönünde değil. Bizde deneye deneye öğreneceğiz. Beni tedirgin eden ok falan birde kılıç tuzagı oluyormuş oydu.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bizim ekip acemi ? yanlız bu dağa dadanan başka bir grup var o yüzden hızlandırmak istemiştim yoksa gözönünde değil. Bizde deneye deneye öğreneceğiz. Beni tedirgin eden ok falan birde kılıç tuzagı oluyormuş oydu.
Valla ne diyeyim ..eğer başka ekip varsa onları takip edin .. onlar işleme başlasın .. baktınız iş bitiyor .. baskın basanındır deyip ortak olacaksınız ..
Eğerki onlarda sizi biliyorsa ..bu dediğimi bekliyolardır .. haberin olsun .

Definecikız

Member
Valla ne diyeyim ..eğer başka ekip varsa onları takip edin .. onlar işleme başlasın .. baktınız iş bitiyor .. baskın basanındır deyip ortak olacaksınız ..
Eğerki onlarda sizi biliyorsa ..bu dediğimi bekliyolardır .. haberin olsun .
??? Tanımıyoruz ilk biz bulduk keşttik dağda ayak izleri oluşmuş yeni oradan biliyorum bu merdiven tesadüf oldu ben düştüm ayağım takıldı ok gibi birsey gördüm temizledik otları yolduk ortaya çıkardık öyle bırakıp geldik. Belki başkasının nasibini çıkardık bakalım kimin olacak. Hayırlısı