Merhaba Arkadaşlar

KÖNİG

Admin
Administrator
Merhaba üye ve yönetimdeki arkadaşlarım. sitemizin kuruluşundan sonraki ilk 5 ayını geride bıraktık. define Soheti olarak veri kaybından oluşan zorluklara rağmen, başarılı bir operasyonel sonuçlar almayı sürdürdük. Hiç kuşku yok ki bu başarıda yönetimdeki arkadaşların çok önemli bir rolü oldu.

Sitemiz bugüne kadar geleceğe yatırım yapan vizyonunu kaybetmeden, doğru stratejik değerlendirmeler ve etkin risk yönetimi ile verimliliğini ve karlılığını korumayı sürdürdü. bunu yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da güçlü ve öncü define lideri olarak sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz.

Meraklı, katılımcı ve paylaşımcı üyelerin katılımıyla yeni fikir ve girişimlere destek veririz, fırsat yaratmaktan ve problem çözmekten zevk alan bir siteyiz, fark yaratmak için yılmadan çalışmaya devam ediyoruz. koşulsuz üye memnuniyeti ile hareket eden tüm Define Sohbeti yönetimi sorumluluklarının bilinciyle hareket ederek üyelerin sıkıntılarını zamanında ele alıp en uygun çözüm yöntemleri yaratmaya devam edecektir.

Sitemizin kesinlikle bir firma gibi çıkar amacı güden birimlerle ilgisi yoktur. Hepimizin ortak noktası Define'dir. Saygı ve sevgi çerçevesinde her türlü paylaşım ve yardımlaşma serbesttir. sizlerin memnuniyeti ve büyüdüğümüzün bilinci ile hareket ederek üye memnuniyeti yolunda yönetimden gelecek tüm eleştiri, fikir, görüş ve yorumu saygıyla karşılıyoruz.

VİZYON VE MİSYON

Vizyonumuz; Hizmet kalitesi yüksek tutup yenilikçi bir yaklaşımla akılcı çözümler yaratarak defineci arkadaşlarımıza faydalı olmaktır.

Misyonumuz; Sitemizin değerlerimizden ve kaliteden ödün vermeden, evrensel değerleri temel alarak yaptığı eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetleriyle, her alanda yetkin, yaratıcı, girişimci, ahlaki değer ve toplumsal sorumluluk sahibi üstün nitelikli defineciler yetiştirmeyi, tarihe ve kültüre duyarlı yüksek nitelikli bilimsel ve kültürel çalışmalar yapmayı ve insanlığın yararına sunmayı görev edinmiştir.

jupiter

Member
ağzına sağlık usta definesohbeti gerçeklerin olduğu bir forum haline gelmiştir herkes bunu farkına varcaktır saygılar

MendereS

Bilgili Üye
sitemizde hem öğrenmek isteyen hemde çözüm isteyen arkadaşlarımız var. bizler elimizden geleni yapıyoruz.sizdende aynısını bekleriz. birlik beraberlik olursa başarı gelir. aksi taktirde burada kendimiz yazar kendimiz okuruz.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ben şahsen yeni bir üyeyim bendede az cok yıların birikimi var, bu siteye yeni üye olurken aslında hiç bu kadar samimi kişilerle karşılaşacagımı tahmin etmiyordum. Sonuç olarak gördümki bu sitede en önemlisi, ister önemli olsun ister önemsiz ama yeterki define konusu olsun Usta arkadaşlarım olaya el atıp şonuçu çözmekteler. Diger sitelerde ise luzumlu ve luzumsuzluk ön plana cıkıp insanları oldugu gibi kabul kanusunda bir celişki ve izleyecekleri yol ve vizyon hakkında bilinçsizlik söz konusudur. Burdan özet olarak eger samimiyet istiyorsanız gelin buyurun üye olun, bu satırlardan şu anlamıda sakın çıkarmayın dedigim gibi bende yeni bir üyeyim ve kendim için hiç bir menfaat de gütmemekteyim.Kimi der cihaz satıcısı kimi der şöyle yada böyle hayır hiç biride degil.Eger ben burdaysam tek sebebi hobi, ve bilmediklerimi ögernmek, bildiklerimide paylaşmaktır. Sevginin paylaştıkca cogaldıgı gibi umarım bilgilrimizide paylaşarak üye sayısını artırır bu samimiyetten taviz vermeyecek şekilde kat kat siteyi büyütürüz.Saygılar

stf

Yeni Üye
ben bu siteyi yonetimde ki bir arkadasin sayesinde buldum durmak yok yola devam

MetafoR

OMBUDSMAN
Administrator
Selamlar König Usta;

Konu oldukça güzel ve faydalı olmuş. Vizyon belirlemek, misyon üstlenmek güzel şey. Ama Vizyona ve misyona ulaşmak için kullanılacak olmazsa olmazlar var. Ben onlara Temel değerlerimiz diyorum aslında. Nelerdir bu temel değerler???

*- İyi niyetli ve dürüst olmak
*- Saygı ve hoşgörü
*- Açıklık ve objektiflik
*- Bilimsel teknik ve metotlarla hareket etmek
*- Farklı milli ve manevi değerlere saygı

vs. vs.vs... Bence bunu da düşünmek ve Vizyon, Misyon gibi temel değerlerimizi de oluşturmak gerek.

Saygılar...

kahraman

Yeni Üye
merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum resim paylaşmak istiyorum nasıl oluyo acaba.

jupiter

Member
Moderatör tarafında düzenlendi:

sgmax_07

Yeni Üye
ustam çok güzel bir site emeği geçen herkese çok teşekür ederim her zaman izinizdeyim sizlerden öğrenecek çooook bilgi var

S

selçuk

Misafir
Menderes ve Korkut arkadaşımızın sözlerinin destekçisiyim sitemizde temel sağlam. Yönetici arkadaşlarımız saygılı ve hoşgörülü ve bu tutumlarını elden bırakmıyorlar ve bırakmayacaklarına inanıyorum.
Ve eklemek istiyorum sitemizin kalitesi gün geçtikçe artmakta site site gezen arkadaşlarımız bizim sitemize üye olup burada kalmakta hatta benim yiğenlerim bile değişik nicklerle bizim sitede mutlu oluyorum çünkü doğru yerdeler.
Kısaca şöyle bir özet vereyim ben 2-3 siteye giremiyorum SÜRESİZ ENGELLENDİM çünkü yanlış olanı gördüm yanlış dedim yanlış bilgi gördüm yanlış bilgi dedim ukalalık gördüm askerdeyim sanki bana devrecilik yapıyorlar öyle hissettim.
Şu ana kadar sitede benden şikayetçi veya huzursuz olan kimse varmı?
bence yok ben olduğum gibi buradayım çünkü doğru ve dürüst arkadaşlarımın arasındayım burada kimsede çekememezlilik yok kıskançlık yok herkes yol gösteriyor ne kadar bilgisi varsa paylaşıyor haaa riskli bir yer olursa tehlike varsa ölüm v.b o zaman uyarıyor belirtiyor.
kısa keseyim arkadaşlar sitemiz 10 numara ve bizede düşen çıtamızı yükseltmek sitemizi define yazıldığı zaman google da ilk site yapmak daha anlatacak çok şey var aslında ama oda sonraki günlere kalsın
herkese saygılar.....

başbey

Yeni Üye
sel arkadaşlar inanın yazacak birşey bulamadım yazılacak bütün güzelikler yazılmış buda sitenin yüksek kalitesini gösterir sitede tüm emegi gecen arkadaşlara teşekür ederim bu güzel zevkli ve saygılı ortamın aynı hızla devam etmesi dilegiyle

tevfik

Aktif Üye
sel arkadaşlar inanın yazacak birşey bulamadım yazılacak bütün güzelikler yazılmış buda sitenin yüksek kalitesini gösterir sitede tüm emegi gecen arkadaşlara teşekür ederim bu güzel zevkli ve saygılı ortamın aynı hızla devam etmesi dilegiyle
S.a. Sayın Ustam Bende Aynı Dileklerimi Sunarım.Saygılarımla..